10 geriausių kačių maisto produktų

LendaKatės yra išrankios būtybės, tačiau viena yra aišku – kad jos būtų sveikos ir laimingos, jų mityboje turi būti tinkamų maistinių medžiagų. Tačiau yra šimtai skirtingų kačių ėdalo prekių ženklų, todėl gali būti sunku žinoti, kuris iš jų geriausiai tinka jūsų pūkuotam draugui. Kad padėtume jums teisingai pasirinkti, sudarėme 10 geriausių kačių ėdalų sąrašą, kad jūsų katė jaustųsi kuo geriau. Šiuose katėms skirtuose ėdaluose yra būtinų vitaminų ir mineralų, reikalingų katėms klestėti, be to, jie yra įvairių skonių ir tekstūrų, kad įtiktų net išrankiausiems valgytojams. Turėdami šį 10 geriausių kačių ėdalų sąrašą, galite būti tikri, kad savo katei teikiate maistą, kurio jai reikia ir kurio ji nusipelno. Taigi apžvelkime 10 geriausių kačių ėdalų, kurie užtikrins, kad jūsų katė būtų sveika ir laiminga! lenda.lt maistas katėms ir šunims.

Katės yra nepriklausomos, savarankiškos būtybės, mėgstančios viską daryti savo laiku. Tačiau tai nereiškia, kad negalime joms padėti su mityba. Tiesą sakant, geriausias kačių maistas jūsų pūkuotam draugui turėtų būti kupinas maistingųjų medžiagų, kad padėtų jam išlikti sveikam ir laimingam – o mažiau perdirbtas maistas dažnai yra geresnis katėms nei žmogaus maistas! Kuo kačių maistas skiriasi nuo žmonių maisto? Katės yra mėsėdžiai, todėl jų mityboje reikia daugiau baltymų ir riebalų. Jų maiste taip pat turėtų būti mažai angliavandenių. Žmonių maiste dažnai būna daugiau angliavandenių, o tai nėra tai, ko reikia katėms. Be to, žmonių maiste nėra tiek maistinių medžiagų, kiek reikia katėms. Geriausias kačių maistas jūsų kačių draugui sukurtas atsižvelgiant į kačių mitybos poreikius.

Aukštos kokybės kačių maisto privalumai

– Baltymai – katėms reikia daugiau baltymų nei žmonėms, todėl labai svarbu, kad į jų racioną būtų įtraukta aukštos kokybės baltymų. Baltymai būtini raumenims formuoti ir audiniams atkurti, todėl katėms labai svarbu jų gauti pakankamai. Be to, baltymai gali padėti sumažinti kačių diabeto ir nutukimo riziką. Kokybiškame kačių ėdale yra ne tik daug baltymų, bet ir mažiau riebalų nei nekokybiškame, todėl jis yra sveikesnis. – Kokybiškame kačių ėdale yra svarbiausių vitaminų ir mineralų, kurie reikalingi katėms, kad jos išliktų sveikos. Kai kurių vitaminų ir mineralų katės pačios pasigaminti negali, todėl jie turi būti įtraukti į jų mitybą. Tai tokie vitaminai kaip taurinas ir niacinas, geležis, cinkas ir vitaminas E. Katėms reikalingi šie mineralai: geležis, cinkas, selenas ir manganas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *