Sienų remontas: ką reikia žinoti?

Žalia sienaSienų remontas – atsakingas darbas, kurio dažnai nenorima atlikti patiems. Tuomet reikia sužinoti kokia yra sienu tinkavimas kaina, kiek kainuoja dažymas ir visos reikalingos medžiagos. Įvertinus preliminarią kainą, dažnas susimąsto ar samdyti meistrus, ar patiems atlikti visus darbus.

Atliekant remontą patiems, reikia gerai įvertinti savo galimybes. Jei niekada neatlikote tokių darbų, tai gali būti labai sunku. Pradėti tokius darbus reikės nuo medžiagų pirkimo. Turėsite išsiaiškinti, kokios medžiagos tinkamiausios ir jas įsigyti. Tuomet laukia patalpos paruošimas. Reikia išnešti visus daiktus, o grindis ir langus uždengti specialia danga, kad nesugadintumėte su įvairiomis medžiagomis, skirtomis glaistymui, dažymui ir pan. Metas pašalinti seną sienų dangą. Nesvarbu ar tai dažų sluoksnis, ar tapetai. Viską reikia atidžiai pašalinti. Šis darbas nėra lengvas, reikalauja ir fizinės ištvermės. Ypatingai, jei sienų danga sena ir ją sunku pašalinti. Kai sienos švarios, metas tepti gruntą. Be to, dirbant tokius darbus, reikia žinoti apie tinkamą drėgmę ir temperatūrą. Drėgmė turi būti iki 60 proc. Temperatūra turėtų siekti ne mažiau, kaip 5 laipsnius šilumos. Dirbant netinkamomis sąlygomis, remontas bus atliktas nekokybiškai. Tikriausiai sudėtingiausias darbas – glaistymas. Gali prireikti net kelis kartus atlikti glaistymo darbus tam, kad siena taptų lygi. Šis darbas dažniausiai yra tas, kurį pradėję atlikti žmonės nusprendžia kviestis meistrus, kad baigtų visus darbus už juos. Jei jau įveikėte glaistymą, tai metas pereiti prie dažymo darbų. Tuo viskas baigiama.

Jei šie darbai jums atrodo per sudėtingi arba jūs visai neturite jokio supratimo apie tai, kaip reikia tinkamai atlikti glaistymo ar dažymo darbus, tai verta kreiptis iškart pas specialistus. Galima pasiteirauti pas pažįstamus ar ieškoti įmonių, ar individualiai dirbančių žmonių, kurie atlieka remonto paslaugas. Pastebėsite, kad meistrų yra labai daug. Kaip išsirinkti tinkamiausią, kuris neapgaus? Galima būtų sakyti, kad tai kaip loterija, tačiau dabar, kai yra internetas ir galimybė pamatyti atliktus darbus, viskas tampa kur kas paprasčiau, nei tada, kai viso to nebuvo. Jums tereikia surasti patinkantį meistrą pagal jo atliktus darbus. Dažniausiai yra specializuotos interneto svetainės, kuriose jie pristato savo paslaugas ir pateikia nuotraukas. Tuomet galite ieškoti atsiliepimų. Radę tinkamą specialistą, susitarkite dėl susitikimo ir viską aptarkite. Dažniausiai susitikus meistrai parodo dar daugiau atliktų darbų pavyzdžių. Jums tai puiki galimybė įsitikinti ar viskas jums tinka.

1 komentaras

  1. Tikrai net taupymo sumetimais paciam tokiu darbu neismanant neverta imtis. Juk sienu paruosimas lemia ir galutini vaizda. Kaip ant nelygios sienos klijuoti plyteles ar dazyti? Manau ir Vilniuje ir mazesniuose miestuose tikrai galima rasti savo darba ismananciu remonto darbu specialistu. Mes net medziagu pirkti vaziavome i sostine, nes tikrai platesnis pasirinkimas nei regione

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *