Automobilių nuoma

Kartais nuvykus į kitą miestą ar švenčiant svarbią progą prireikia automobilio, ir, jei neturite savojo, bene geriausia išeitis automobilį išsinuomoti. Automobilių nuoma nėra tokia brangi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, ir kartais tai – palankiausias sprendimas, kai tenka daug važinėti.

Kodėl verta nuomotis automobilį?

Automobilių nuoma KauneKaina parai nėra tokia didelė – tai gali būti maždaug 50-80 litų. Tai tikrai nėra daug, ypatingai tuo atveju, jei automobiliu važinėsite ne vienas ar dviese, o, pavyzdžiui, keturiese. Automobilių nuomos kainos Lietuvoje netgi mažesnės nei kitose Europos šalyse, pavyzdžiui, Graikijoje ar Ispanijoje – čia dažniausiai automobilių nuomos kaina parai svyruoja tarp 30-60 eurų. Taigi, Lietuvoje automobilių nuoma kainuoja gerokai pigiau.

Visi nuomojami automobiliai paprastai būna gana nauji ir puikios techninės būklės,  taigi, jums nereikės jaudintis, kad automobilis suges ar užges vidury kelionės. Tokios galimybės praktiškai nėra, taigi, jaudintis nėra dėl ko.

Automobiliai būna apdrausti, ir jums už tai nereikia mokėti papildomai.

Automobilių nuomos salonai didžiuosiuose Lietuvos miestuose, pavyzdžiui, automobilių nuoma Kaune, dažnai nemokamai prideda dar ir vaikišką kėdutę (jei yra poreikis), kad kelionė su vaiku būtų dar saugesnė, o taip pat yra galimybė už gana simbolinę kainą išsinuomoti ir navigaciją.

Ką reikia daryti, norint išsinuomoti automobilį?

Visų pirma reikėtų išsirinkti įmonę, teikiančią tokias paslaugas. Galite palyginti jų siūlomų paslaugų sąlygas ir įkainius, ir išsirinkti tokį variantą, kuris labiausiai tinka jums. Kai tą padarysite, galite iš anksto rezervuoti automobilį (rezervacija paprastai nieko nekainuoja), ir susitarti, kada atvyksite automobilio.

Dažniausiai nuomojantis automobilį tenka palikti užstatą, tačiau nerimauti nėra dėl ko, nes vėliau jis paprasčiausiai grąžinamas. Dažnai automobilių nuomotojai įsipareigoja visą parą teikti techninę pagalbą kelyje, jei nutiktų nelaimė, tačiau dėl to neverta nerimauti, nes paprastai nuomojami automobiliai būna puikios techninės būklės, taigi, jokių nesklandumų neturėtų kilti.

Jei dvejojate, kokią įmonę pasirinkti, teikiančią automobilių nuomos paslaugas, visada galite pasiskaityti atsiliepimus internete – tikėtina, kad tai padės susidaryti tam tikrą įspūdį apie konkrečias įmones, ir jums bus lengviau apsispręsti, ką pasirinkti. Dažniausiai skirtingų įmonių nuomos kaina daug nesiskiria, taigi, atkreipkite dėmesį ir į kitus dalykus: kokie automobiliai siūlomi ar kokia nuomos salono reputacija – tai tikrai padės lengviau apsispręsti, kokios įmonės paslaugomis pasinaudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *