Baidarių maršrutai: kaip pasirinkti tinkamiausią?

Jei yra planuojamas baidarių žygis, visada yra svarbu pasirinkti tinkamiausią maršrutą, ir šiandien siūlomi baidarių maršrutai gali būti iš tiesų labai įvairūs. Taigi, kaip galima būtų pasirinkti patį tinkamiausią maršrutą?

baidarių maršrutaiJei baidare plauksite pirmą kartą, persistengti tikrai nereikėtų: neretais atvejais žmonės kiek pervertina savo galimybes, ir pasirenka pernelyg sudėtingą trasą. Tokiu atveju baidarių žygis gali labiau varginti nei džiuginti, tad antrą kartą rinktis šią pramogą jau nesinorės. Norint, kad viskas vyktų sklandžiai, tikrai vertėtų pagalvoti apie tai, kokius atstumus galėsite įveikti be jokio vargo. Neretais atvejais yra palanku pasirinkti vienos dienos žygį: maršrutas gali siekti 14-20 kilometrų, ir tuomet, kai įveiksite numatytą atstumą, galėsite apsistoti tam tikroje stovyklavietėje. Šiandien yra galimybė iš anksto rezervuoti tam tikrą sodybą, ir toks pasirinkimas gali būti iš tiesų labai palankus, kadangi jums su savimi nereikės imti palapinių.

upeJei į baidarių žygį ruošiatės jau ne pirmą kartą, tokiu atveju galite pasvarstyti ir apie ilgesnį maršrutą. Šiandien yra siūloma 1-4 dienų baidarių maršrutai, ir tuomet, jei yra pasirenkamas kelių dienų žygis, kiekvieną dieną reikės nuplaukti tam tiko ilgio trasą. Vienos dienos maršrutas apytiksliai yra dvidešimties kilometrų, ir visada galima atkreipti dėmesį į tai, kokiais vandens telkiniais jums reikės plaukti: tik upe, ar taip pat ir ežerais. Turbūt nereikia net sakyti, kad plaukti sraunia upe yra kur kas greičiau ir paprasčiau nei ežerais, tad tai tikrai reikėtų įvertinti.

Įmonių, kurios siūlo baidarių nuomą, internetinėse svetainėse galite rasti maršrutų pasirinkimą: žemėlapiuose yra vaizduojamas maršrutas, kuriuo reikės plaukti, o taip pat pažymima, kokį atstumą reikės įveikti. Tikėtina, kad tai padės jums paprasčiau apsispręsti, koks pasirinkimas galėtų būti pats geriausias, ir jau tada galėsite rezervuoti baidares tam tikrai datai.

Kai nuspręsite, koks maršrutas galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu, taip pat galėsite pasidomėti, kokie pateikiami patarimai besiruošiantiems į baidarių žygį. Kartais yra gana sudėtinga nuspręsti, kokius daiktus vertėtų pasirinkti, tad jums tikrai pravers internetinėje svetainėje pateiktos rekomendacijos, kokie pasirinkimai gali būti patys geriausi.

Taigi, rinkdamiesi tinkamiausią baidarių maršrutą pagalvokite apie tai, kokį atstumą galėsite įveikti be didesnių pastangų – juk visada yra norima, kad kelionė teiktų tik malonius įspūdžius.

grazi gamta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *