Batutų nuoma: kainos aspektai

Jei grįžtume į vaikystę – prisimintume, kad anksčiau batutai būdavo prieinami tik turtingųjų tėvelių vaikams ir tekdavo labai su pavydu žiūrėti į galimybes, kurios niekada nebuvo pasiekiamos ranka.

Šiuo metu batutai gal irgi nėra randami kiekvienos šeimos namuose, tačiau egzistuojant nuomos galimybėms – kiekvieną vaiko šventę galima padaryti kur kas įspūdingesne. Batutų nuoma – visiems prieinama paslauga, kuria rekomenduojama pasinaudoti tiems, kurie nori, kad vaiko šventė būtų kuo įspūdingesnė.

Batutų nuoma dažniausiai remiasi į kainą. Kadangi egzistuoja gana platus pasirinkimas – kiekvienas asmuo gali rasti tokius variantus, kurie jam tiktų ir patiktų labiausiai. Žinoma, įskaitant ir kainos pasirinkimą. Trumpai aptarsime veiksnius, kurie dažniausiai ir lemia, kodėl batutų nuomos kaina kyla arba krenta.

TRUKMĖ. Pirmiausia žiūrima į tai, kiek laiko planuojate naudotis batuto teikiamomis galimybėmis. Logiška, kad nuo trukmės priklauso ir tai, kiek pinigų reikės sumokėti už paslaugas. Dažniausiai nuoma būna įkainojama valandiniu ir tuo pačiu dieniniu tarifu. Jei norite nuomotis vienam vakarui – galite pasirinkti ir valandinį tarifą. Tačiau batuto negrąžinus laiku paprasčiausiai tenka mokėti baudas. Kur kas geriau paprasčiausiai išsinuomoti parai arba dviem ir be jokio galvos skausmo leisti mėgautis vaikams žaidimu. Tiesa, jį išbandyti rekomenduojame ir suaugusiems.

Vasara, batutai, nuomaSKAIČIUS. Skiriasi batutų dydis, tad jei reikia daikto, kuriame vienu metu galėtų šokinėti bent trys vaikai – pasirinkite didelį batutą. Kita vertus, dažniausiai gimtadieniuose yra daugiau svečių, taigi norint, kad nei vienas neliūdėtų ir nebūtų nuskriaustas, kad konkrečiu metu galėtų mėgautis teikiamais malonumais – išsinuomokite kelis batutus: bent du arba tris. Dažniausiai nuomojantis didesnį kiekį taikomos įvairios nuolaidos, kurios leidžia kur kas pigiau pasinaudoti paslauga. Būna netgi taip, kad nuomojantis du batutus kelioms paroms – už trečią paprasčiausiai net nebereikia mokėti.

NUOMOS VIETA. Žinoma, verta akcentuoti ir tai, kad batutų nuomos kaina varijuoja ir priklausomai nuo pačios kompanijos. Vienoje firmoje valandinė kaina gali būti vienokio dydžio, kitoje – kitokio. Pastebėta, kad didmiesčiuose siūlomos paslaugos kur kas brangesnės. Jei gyvenate, pavyzdžiui Vilniuje, pasidomėkite, kokios kainos egzistuoja netoliese esančiuose miesteliuose. Susipažinę galėsite palyginti ir nuspręsti, galbūt verta važiuoti toliau, tačiau pačiam atsivežti daiktą, kadangi nuoma kur kas pigesnė.

SĄLYGOS. Batutų nuoma yra apribojama tam tikromis sąlygomis, kurios gali padėti nuspręsti, kurį variantą pasirinkti. Pavyzdžiui, paslaugos kaina gali būti kiek didesnė, kadangi kompanija įsipareigoja, jog daiktą jums atveš iki pat namų durų. Taigi, visiškai nereikės sukti galvos dėl tokio pobūdžio smulkmenų. Pagalvokite, ar turėsite auto priemone su kuria pavyktų tam tikrą atstumą atvežti iki namų? Net ir jam susilanksčius lieka gana dideli gabaritai.

BATUTO PRIEDAI. Kai kurie batutai turi tam tikrus priedus, kurie pakelia nuomos kainą. Pavyzdžiui, apsauginės tvorelės, kurios užtikrins, kad net ir labai mažas vaikas galės saugiai šokinėti batute ir jam nekils jokia grėsmė nukristi. Tuo pačiu – kopėtėlės, kurios padės vaikui užlipti ant batuto. Netgi įvairiausi papuošimai, kurie reikalingi siekiant, kad mažasis jaustųsi šventės dalyvis. Taigi, šiuo atveju viskas priklauso nuo to, kokius pasirinkimus kompanija teikia ir kokia konkretaus daikto kaina yra. Batutų nuoma – pasirinkimas, kurį įvertinti mes jums rekomenduojame. Bet kokia šventė gali tapti kur kas smagesnė jei ją papuoš vaikų šypsenos. Būtent tokios pramogos kaip batutai padės juos užimti, saugiai ir linksmai praleisti laiką.

Pasirinkti batutą rekomenduojame pagal:

  • Kainą;
  • Papildomas kompanijos teikiamas sąlygas ir privalumus;
  • Vietą, kurioje nuomojama;
  • Kompetenciją;
  • Pasirinkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *