įtempiamos lubos

Kokiais privalumais stebina įtempiamos lubos?

įtempiamos lubos KauneInterjerui šiais laikais galima rasti labai daug įvairiausių sprendimų, todėl kad ir koks stilius jums patinka, galima nesunkiai atrasti idėjų bei tinkančių detalių, spalvų ar sprendimų. Lubos yra viena iš tų namo dalių, kurios tikrai neskiriamas toks didelis dėmesys koks turėtų būti. Dažniausiai pasirenkamos baltos lubos, kurioms neatliekami jokie papildomi darbai apart jų dažymo, retais atvejais lubos nudažomos kita neutralia ir šviesia spalva, kuri per daug nekrenta į akis. Tai nėra pats blogiausias variantas norint džiaugtis dailiomis lubomis, tačiau tikrai galima jas paversti daug įdomesnėmis. Kaip ir grindys ar sienos, taip ir kambarių lubos gali tapti kokiu nors meno kūriniu ar akcentu, kuris bendram vaizdui pridės stiliaus pojūtį. Šiais laikais gana populiaru rinktis vieną išskirtinę sieną ir tris vienodas kambaryje, tačiau vietoj išskirtinės sienos galima turėti išskirtines lubas ar net abi. Taigi, kad interjeras būtų originalus ir dailus, verta priimti kūrybiškus sprendimus. Jei galvojate kaip suteikti žavesio luboms, jūsų atsakymas – įtempiamos lubos.

Skaityti toliau

Išskirtinės lubos jūsų namuose

Namų dizainas yra be galo svarbus norint juose jaustis gerai. Būtent todėl interjeras kartais pareikalauja labai daug dėmesio ir laiko. Norint viską nuo pradžių iki galo susiplanuoti patiems, teks tikrai ilgai u-trukti tiek prie spalvų, baldų ir kitų dalykų pasirinkimo. Kai kurie suprasdami, jog patiems interjero planavimas gali būti per sunki užduotis, kreipiasi į interjero dizainerius, kurie padeda susikurti dailiai atrodančius namus. Net ir tie, kurie svajoja apie minimalizmą, nedideles detales, didelę erdvę ir kuo mažiau baldų, turi pagalvoti apie spalvas bei stilių, kurį žada pasirinkti. Renkantis tik reikalingiausius daiktus, jie vis tiek turi derėti. Reikia nepamiršti, kad ir minimalizmu dvelkiantys namai, gali turėti akcentus, kurie prideda stilingumo. Atrasti kas padėtų pagyvinti tuštesnius kambarius tikrai nesunku. Įtempiamos lubos yra vienas iš tų būdų, kuris gali padėti sužavėti visus svečius ir leisti jaustis savo namuose itin jaukiai. Taip yra dėl labai paprasto dalyko – didelis jų pasirinkimas suteikia galimybę net išrankiausiems rasti savo namams tinkamus lubų variantus.

Skaityti toliau

Patikimos ir praktiškos įtempiamos lubos

Nesvarbu ar norite atsinaujinti senus namus ar kaip tik šiuo metu dėliojatės naujus interjero planus neseniai įsigytam namui, labai svarbu nepamiršti pagalvoti apie lubas. Daugelis jas palieka neutralias ar tiesiog net negalvoja, jog jos gali būti kitokios nei baltos. Tikrai didžiosios dalies žmonių namuose lubomis yra nepasirūpinta ir jos būna tiesiog baltos spalvos, kuri yra nuobodus ir visiškai neišskirtinis variantas. Šiais laikais tikrai daug daugiau dėmesio susilaukia kiek šiuolaikiškesni namai, o tai reiškia, jog džiaugtis įdomesniu interjeru galima pagalvojant apie neeilinius sprendimus. Įtempiamos lubos gali būti labai universalios – jos leis turėti ir labai įdomius variantus ir paprastus su šiek tiek akcento, jog lubos atrodytų itin lygios, stilingos ir įdomios. Puikų lubų pasirinkimą rasite – https://www.lubunamai.lt/.

įtempiamos lubosGalima rinktis blizgias arba matines įtempiamas lubas, kurios puikiai papildys bet kokį interjerą. Plati spalvų gama leis atrasti tinkamus atspalvius ir sukurti jaukumą. Jei norisi išskirtinių variantų, lubos gali būti ir paveikslėliai ar nuotraukos, tačiau tokį variantą renkasi tik patys drąsiausi, norintys, kad lubos taptų pagrindiniu akcentu, todėl likęs kambarys būna ganėtinai neutralus. Jei nieko itin drastiško nesinori, vien jau lubų blizgumas gali pridėti itin dailaus žavesio jūsų namuose. Nedidelius kambarius blizgumas gali padėti vizualiai praplėsti, ko dažnai žmonės siekia naudodami veidrodžius ir pasirinkdami minimalizmą interjere.

Skaityti toliau