Poilsis

Viešbučių pasirinkimas kelionės į Egiptą metu

Niūrūs lietuviškos žiemos vakarai sukelia nemalonias mintis? Vasaros laukiate tarsi išganymo, kadangi saulės teikiamos vonios atgaivina ne tik kūną, bet ir mintis? Kelionės į Egiptą populiarios visais metų laikais, kadangi bilietai įperkami daugeliui, o siūlomos pramogos leidžia pajusti dangaus gabalėlį savo burnoje! Jei manote, kad nusipelnėte pailsėti, griebkite lagaminą ir kuo skubiau nusipirkę bilietą keliaukite pajusti Afrikos ritmo.

Platus pasirinkimas

Vykstant paturistauti į šiltuosius kraštus, dažnai apgyvendinimo vietai neskiriamas didelis dėmesys. Didžioji paros dalis praleidžiama susipažįstant su nuostabiomis šalies vietomis, siekiant pajusti naktinio gyvenimo tempą, o miegas atsiduria paskutinėje vietoje. Sapnavimui skirtas valandas praleidę nekokybiškai, dažnai dienomis neturime nei jėgų, nei noro tęsti kelionės. Tad viešbučiai, kuriuose apsistojame tampa vienas iš svarbiausių elementų, kuris gali garantuoti kokybišką kelionę. Kelionės į Egiptą metu, siūlomas platus pasirinkimas, kur galite apsistoti. Jei keliaujate į sostinę Kairą – dėl viešbučio paieškų vargti neteks. Vien jame siūlomi 174 viešbučiai. Tačiau net ir sostinę lenkia Hurgada. Šiame mieste yra daugiau nei 180 gyvenamųjų vietų.

Egipto viešbučių aptarnavimas labai patogūs, kadangi didžiojoje dalyje už numerio atšaukimą papildomai mokėti neteks. Staigiai pasikeitus planams, kuo skubiau praneškite viešbučio administracijai.

Įskaičiuotos paslaugos

Kelionės į Egiptą traukia turistus ne tik dėl gero oro, bet ir vandens pramogų, kurias siūlo beveik kiekvienas viešbutis. Prieš rezervuojantis kambarį išsiaiškinkite, kokios paslaugos yra įskaičiuotos į kainą: ar už patiekalus reikės mokėti atskirai (dažniausiai švediško stiliaus stalas skirtas viešbučio gyventojams), ar į kainą įskaičiuotos tam tikros vandens pramogos, masažai, šokių kursai ir panašiai. Nepasitikėkite vien lankstinuke pateikiama informacija, kadangi joje dažnai nutylima apie papildomas sąlygas. Dažnai turistai lieka be tam tikrų pramogų, kadangi už jas paprašomas papildomas mokestis, nors viešbučio internetinėje svetainėje tai nebuvo parašyta.

Nusimaukite vilnones kojines ir kuo skubiau susikrovę lagaminą keliaukite ieškoti saulės! Sunkiai akimis aprėpiamas smėlis įspūdį palieka kiekvienam. Būkite vienas tų, kuris tango šoka egiptietišku ritmu!