sveikinimai

Sveikinimai įvairioms progoms

Šventės mūsų gyvenime labai svarbios. Kiekvienais metais tenka dalyvauti jose. Nesvarbu ar tai jubiliejai, ar vestuvės, ar krikštynos, ar gimtadieniai – jų metu sakomi sveikinimai ir įteikiamos dovanos. Gražūs žodžiai ir palinkėjimai gali būti sakomi žodžiu ar užrašomi sveikinimo atvirutėse. Kartais pristingame idėjų, kaip pasveikinti artimuosius. To galime išvengti ieškodami informacijos internete.

sveikinimaiKuo nustebinti tuos, kuriuos reikia sveikinti, priklauso ne tik nuo progos, bet ir nuo amžiaus bei pomėgių. Išskiriami gimtadieniai ir jubiliejai. Kuo garbingesnis skaičius, tuo solidesnė dovana įteikiama. Jeigu žinote pomėgius, tai taps dar paprasčiau. Gal Jūsų draugė dievina klasikinę muziką ir ji labai nudžiugs gavusi bilietus į klasikinės muzikos koncertą? O gal Jūsų tėvai senai svajoja apie poilsį ir kuponas dviem asmenims į Druskininkus bus senos svajonės išsipildymas? Tuo tarpu mažiesiems galima dovanoti nebrangius žaislus, žaidimus ar rūbelius. Per paskutinįjį dešimtmetį išpopuliarėjo pinigų dovanojimas. Tai tapo tikru išsigelbėjimu tiems, kuriems nesiseka sugalvoti ką dovanoti. Gražus vokelis skirtas pinigams įdėti ir malonūs sveikinimai bus geras pasirinkimas ir tuomet, kai sakoma, kad „Žmogus visko turi“ ir Jūs nežinote ką jam galima būtų įteikti.

Gėlių puokštės tapo neatsiejama nuo dovanos ir sveikinimo žodžių. Čia galioja ta pati taisyklė, kad kuo reikšmingesnė šventė, tuo vertingesnė puokštė. Vaikams pakaks nedidelės ir kuklios puokštės ar pavienės gražios gėlytės. O štai vestuvėms ar jubiliejams reikia rinktis ne tokias kuklias. Nors ir čia yra išimčių. Pavyzdžiui, kartais kvietimuose į šventę yra nurodomas ne tik laikas ir data kada reikia atvykti, ar aprangos kodas, bet ir kokios gėlės yra pageidaujamos. Tokio prašymo nevalia ignoruoti ir reikia jį vykdyti.

Kokie sveikinimų žodžiai populiarūs? Į šį klausimą atsakyti sudėtinga, nes yra tiek daug įvairiausių progų, kuomet mums reikia gražių žodžių: Kalėdos, Velykos, gimtadieniai, įkurtuvės, vestuvės, paaukštinimas pareigose. Kiekvienam atvejui reikia kitokių palinkėjimų. Tačiau nemokant eiliuotų sveikinimų galima išmokti atmintinai trumpą ir gražų palinkėjimą reikiama proga. Viskas tampa paprasčiau, kai sveikinimą reikia užrašyti. Tuomet įvairių minčių ir idėjų galite rasti internete esančiose sveikinimų svetainėse.

Kiekvieną kartą esant progai sveikinimai būtini. Juk neįteiksime dovanos ar gėlių tylėdami. Tad sveikinimų žodžiai, kad ir trumpi, bet turi būti ištarti nuoširdžiai. Sakoma, kad palinkėjimai išsipildo, todėl linkėkite pačių gražiausių norų išsipildymo savo brangiausiems ir artimiausiems.