Galutinis vadovas, kaip rasti geriausią šunų maistą

Kai įsigyjate šunį, jo gerovė tampa jūsų atsakomybe. Turite kuo geriau jais pasirūpinti, kad jie ilgai ir laimingai gyventų su jumis. Šuns mityba yra svarbi bendrai jo sveikatai ir daugelis šeimininkų į tai nekreipia dėmesio. Svarbu ne tik tai, kiek maisto jūsų šuo turi, bet ir kokį maistą jis ėda. Tinkama mityba yra būtina, kad jūsų šuo būtų puikios būklės, todėl, jei norite, kad šuo ilgiau išliktų su jumis, būtina rasti tinkamą maistą. Tinkama mityba taip pat padės išvengti tokių įprastų ligų kaip nutukimas ir diabetas – tai padės prailginti šuns gyvenimą ir išlaikyti jį laimingesnį vėlesniais metais. Tačiau yra tiek daug skirtingų prekinių ženklų ir rūšių šunų ėdalo, todėl gali būti sunku suprasti, kuris iš jų yra geriausias pasirinkimas jūsų augintiniui. Gyvūnų prekės ir specialisto patarimai.

Koks yra geriausias sausas maistas šunims?

Gyvūnų prekėsSausas maistas yra labai populiarus daugelio šunų savininkų pasirinkimas. Jis išsilaiko ilgiau nei šlapias maistas, jį lengva laikyti ir jis paprastai yra pigesnis nei konservuotas maistas. Tačiau ne visi sausi šunų ėdalai yra naudingi jūsų šuniui. Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į maisto maistingumą. Geros kokybės sausame maiste bus daug baltymų. Tai svarbu, nes baltymai reikalingi raumenims ir audiniams atkurti ir formuoti. Jie taip pat padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, todėl yra geras pasirinkimas šunims, kuriems gresia diabetas. Šunų maistas ir specialisto patarimai.

Kaip rasti geriausią drėgną šunų ėdalą?

Be to, kad patikrintumėte pašaro maistingumą, taip pat turite įsitikinti, ar jis subalansuotas. Taip užtikrinsite, kad jūsų šuo gautų visus jam reikalingus vitaminus ir mineralus. Nesubalansuota mityba gali sukelti sveikatos problemų. Ar šunų ėdalas subalansuotas, galite sužinoti patikrinę etiketę. Joje turėtų būti nurodytas baltymų, riebalų, skaidulų ir kitų maistinių medžiagų kiekis. Royal Canin ir rinkos tendencijos.

10 geriausių sausų šunų ėdalų

Rinkoje yra daug puikių sausų šunų ėdalų, tačiau šie yra vieni geriausių. Jei jūsų šuo nemėgsta šių prekinių ženklų, galite išbandyti keletą kitų, kad pamatytumėte, kas jam labiau patinka. Tai visapusiškai puikus sausas šunų maistas, tinkantis įvairaus amžiaus šunims. Jame yra aukštos kokybės natūralių ingredientų, kurie naudingi jūsų šuns virškinimo sistemai. Jame taip pat yra daug baltymų, todėl tai puikus pasirinkimas aktyviems, augantiems šunims. Šis maistas taip pat yra įvairių skonių, todėl tikrai rasite tai, kas patiks jūsų šuniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *