Kemperių nuoma

Kemperiai dar vadinami nameliais ant ratų. Čia gali nakvoti keletas žmonių (įprastai mažiausiai keturi). Kemperiuose yra įrengti dušai, tualetai. Jums nereikės jaudintis dėl higienos. Galėsite jaustis, kaip namuose. Nameliuose ant ratų galite rasti virtuvę, galėsite pasigaminti maisto patys, jums nereikės pirkti jau pagaminto. Neretai maisto produktai kitose šalyse kainuoja nemažai, o be to, gali būti neįprasti, nei vienas nenorėtų blogai pasijusti kelionės metu. Kemperiai gaminami vis naujesni, juose galite rasti ne tik virtuvę, dušą, tualetą, bet ir oro kondicionierius. Jūsų patogumui, kad netektų nuobodžiauti kelionės metu, nameliuose ant ratų įrengti televizoriai. Galėsite žiūrėti savo mėgstamas laidas arba filmus. Kai kuriuose naujuose kemperiuose galite rasti lauko baldų komplektus. Išorėje yra galimybė pritvirtinti kai kurį inventorių. Tai gali būti daiktai, kurių jums gali prireikti kelionės metu. Daugelis mėgsta važinėtis dviračiu, juos galėsite pasiimti kartu su savimi. Važiuodami slidinėti galite pasiimti savo slides. Jums nereikės nuomotis sporto inventoriaus, o be to, patogiau jausitės. Daugelį daiktų galite pasiimti kartu su savimi į kelionę.

kemperiaiKemperiu nuoma šiandieną populiari. Galite puikiai praleisti nepamirštamas atostogas su šeima. Jie puikiai tinka grupelėms žmonių, pavyzdžiui, jei norite pakeliauti su draugais. Daugeliu atvejų, kemperių nuoma pigiau kainuoja, nei keliautumėte kitu transportu ir gyventumėte viešbutyje. Vienas iš kemperių privalumų yra tas, kad galėsite nevaržomai keliauti ten, kuri norite. Galėsite pasigrožėti nuostabia gamta kelionės metu. Kai kurie galvoja, kad kemperiai netinka šaltuoju metų laiku. Manoma, kad gali būti šalta. Keliaujant, pavyzdžiui, žiemą rekomenduojama rinktis naujesnius namelius ant ratų. Tokiuose dažniausiai būna įrengtas autonominis šildytuvas. Galėsite mėgautis kelione ir tada, kada šalta.

Kemperiai gali būti:

  • Paprasti.
  • Nameliai ant ratų, kuriuos galima prikabinti prie transporto priemonės.

Vairuoti, išsinuomotą kemperį, gali B kategoriją turintis vairuotojas.Nameliui ant ratų prireiks ne tik kategorijos B, bet ir E. Išimtiniai atvejai, kada masė neviršija nustatyto svorio arba yra viena ašis. Esant dviems, jums gali prireikti E kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Kokį kemperį rinktis, jums gali patarti nuomotojai. Norintiems kelionės metu daug važinėti automobiliu, pavyzdžiui, po miestą, rekomenduojama pasirinkti namelį, kurį galima prikabinti. Jį galėsite palikti tam skirtose vietose, o automobiliu važinėti. Nepamirškite, kad tokiame namelyje negalima būti tada, kada transporto priemonė juda. Paprastuose kemperiuose tai nėra draudžiama, galėsite sėdėti viduje.

1 komentaras

  1. Mes taip pat svarstėme ar išsinuomoti kemperį, ar geriau sodybą kokioje Lietuvos vietovėje. Tą kartą išsinuomojome sodybą iš atostogoskaime.lt ir likome labai patenkinti, bet manau ateityje pabandysime ir kemperį :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *