Lūpų dažai: rinkitės taip, kad neatrodytumėte juokingai

Lūpų dažai slepiasi beveik kiekvienos moters rankinėje. Neretame filme šiek tiek ironiškai vaizduojama, kaip moteris, vairuodama automobilį, sugeba dar ir pasidailinti lūpytes. Tai – savotiškas moteriškumo atributas bei galimybė keliais potėpiais pakoreguoti savo išvaizdą. Koks svarbiausias klausimas, kalbant apie šį kosmetikos gaminį, yra esminis? Tikriausiai niekas neleis prieštarauti, jog itin svarbu išsirinkti sau tinkamiausius lūpų dažus bei gebėti juos atitinkamai priderinti prie savo stiliaus, dienos meto, progos ir panašiai.

dažai lūpomsAtrodo, jog lūpų dažai ir jų pasirinkimas neturėtų kelti daug rūpesčių – straipsnių šia tematika pilnas internetas bei spaudos puslapiai. Tačiau gatvėje vis dar neretai tenka susidurti su moterimis, kurias dažytos lūpos užuot puošusios, sukelia priešingą efektą. Pastarosios tikriausiai nežino keleto esminių dalykų:

  • Kaip ir visos kitos išvaizdos detalės, taip ir lūpų dažai privalo būti derinami prie asmens veido bruožų, akių, odos bei plaukų. Nepulkite iš savo šviesiaplaukės draugės porceliano baltumo oda skolintis jai tobulai tinkančio lūpdažio, jei jūs esate tamsesnio gymio juodaplaukė ar žaliaakė raudonais plaukais.
  • Lūpų dažų spalva bei blizgesys (ar jo nebuvimas) prisideda prie lūpų formos korekcijos: tarkime, netinkamas pasirinkimas iš prigimties putlias lūpas gali suvulgarinti, o siauras – dar labiau paslėpti.
  • Prieš dailinant lūpas, visų pirma pravartu žvilgtelėti į laikrodį bei prisiminti, kokiu tikslu einama į viešumą: tai, kas tinka siautėjant naktiniame klube, darbinėje aplinkoje gali pritraukti negatyvius aplinkinių žvilgsnius bei paskleisti gandus apie menką grožio suvokimą. Tad kiekvieną kartą, prieš išeinant iš namų, būtina nužvelgti save kritišku žvilgsniu, nepraleidžiant įvertinti ir lūpas.
  • Renkantis lūpų dažus, svarbu ir…metų laikas. Jei vasarą prie lengvų aprėdų puikiai tinka ryškesnės, šviesesnės spalvos (šiuo metų laikų lūpdažius puikiai pavaduoti gali lengvas blizgesys), tai žiemą koloritas, „sunkėja“, tamsėja. Tokį derinimas artimas ir moterims amžiui: jaunos merginos gali rinktis rožinius, persikinius atspalvius, o štai branda reikalauja raudonų, rudų atspalvių.
  • Net ir patys kokybiškiausi lūpų dažai neatrodys gerai, jei lūpos nebus sveikos – akis badys išsausėjimas, šerpetojimas, žaizdelės ir panašiai. Tad visų pirma būtina pasidomėti pastarųjų priežiūra bei negailėti tam laiko.

Galbūt kažkas iš skaitančiųjų norėtų pasisakyti, jog tokie derinimai tikra nesąmonė ir reikia rinktis tai, kas patinka. Iš tiesų kai kurios moterys turi subtilų skonį grožio atžvilgiu ir sėkmingai pasirenka be jokio teorinio pasiruošimo. Visgi dažnai pravartu pasinaudoti kitų patirtimi ir patarimais.

1 komentaras

  1. Dabartinės tendencijos rodo, jog dabar madingi įvairių spalvų lūpų dažai. Viskas gali atrodyti stilingai ir gražiai puikiai suderinus- rūbai, avalynė, papuošalai, šukuosena, makiažas. Visus šiuos faktorius suderinus galima gauti fatališkos moters portretą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *