Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma gali praversti daugeliu atvejų. Svarbu, kad transporto priemonės būtų patogios ir tvarkingos. Mikroautobusais galite keliauti trumpus ar ilgesnius atstumus. Jie puikiai tinka, jei grupei žmonių reikia nuvažiuoti į užmiestį ar į kitą miestą. Mikroautobusai dažnai nuomojami vykstant į ekskursijas. Tai puikus sprendimas krikštynoms, vestuvėms, mergvakariams ar kitoms šventėms, kuriose dalyvauja didesnis skaičius žmonių. Rekomenduojama patikusį mikroautobusą rezervuoti iš anksto, kadangi tuo metu, kada jis bus reikalingas, galite nerasti. Galite gyvai apžiūrėti kelias transporto priemones, jums bus lengviau pasirinkti.

mikroautobusų nuomaMikroautobusų nuoma šiandieną populiari. Tokiu būdu galite paprastai ir greitai išspręsti grupės žmonių transporto klausimą. Švenčių metu (vestuvių, bernvakarių, mergvakarių ar kitų) dažnai vairuoti nenori nei vienas dalyvis. Mikroautobusą galite išsinuomoti su vairuotoju. Be jokių rūpesčių galėsite nukeliauti į norimą vietą, jums neteks ginčytis, kas vairuos.

Ieškodami autobuso nuomai užsukite į autobusiukonuoma.lt. Čia rasite ne tik tvarkingus, gražiai atrodančius mikroautobusus, bet galėsite mėgautis tikru komfortu. Transporto priemonės naujos, savininkai pasirūpina jų švara. Tokiu mikroautobusiuku jums tikrai bus malonu važiuoti tiek trumpus, tiek ilgesnius atstumus. autobusiukonuoma.lt išspręs visus jūsų kelionės rūpesčius, ne tik liksite patenkinti patys, bet ir rekomenduosite kitiems. Daugelis baiminasi ilgų kelionių, tačiau važiuojant tvarkinga ir komfortiška transporto priemone, jos gali tapti netgi maloniomis. Įmonės internetiniame puslapyje galite daug informacijos apie mikroautobusiukus. Čia galite sužinoti variklio duomenis, pagaminimo metus, kokios yra kuro sąnaudos. Tai dažniausiai dominantys dalykai, kada reikalingas autobusiukas nuomai. Daugelio transporto priemonių erdvios bagažinės, galėsite su savimi į kelionę pasiimti daugiau daiktų. Karštą vasaros dieną galėsite pasinaudoti įrengtais kondicionieriais. Žiemą nereikės baimintis, kad kelionės metu bus šalta. Mikroautobusuose įrengtas šildymas (papildomas). Daugelio transporto priemonių tamsinti langai, yra autopilotas.

Daugeliui kyla klausimas, nuo ko priklauso mikroautobusų nuomos kainos. Tai įtakoja laikotarpis, kuriam reikalinga transporto priemonė. Nuomojantis vienai dienai kaina bus didesnė, tačiau jei nuomojate kelioms ar keliasdešimt dienų, kaina vienai dienai bus mažesnė. Papildomai gali kainuoti navigacija, jei reikia mikroautobusą pristatyti. Jei reikalingas vairuotojas, jums teks mokėti, taip pat, papildomai. Kaina gali būti maždaug nuo 50 – 60 litų valandai. Į šią kainą įskaičiuotas draudimas. Jums nereikės papildomai mokėti už kurą. Vairuotojas gali kalbėti ne viena kalba (pavyzdžiui, rusų, anglų kalbomis bei kitomis). Išsinuomoję mikroautobusą su vairuotoju galite padovanoti ekskursiją svečiams iš kitų šalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *