Oro drėkinimo galimybės namuose: ką renkasi lietuviai?

Tinkamas drėgmės kiekis namuose yra ne galimybė, tačiau būtinybė, kuria turi pasirūpinti kiekvienas. Dažniausiai net nepagalvojama apie tai, kad sausas namų oras gali iššaukti labai daug sveikatos problemų ir gyvenimo pokyčiai pamatomi tik tada, kai namuose įdiegiamos patrauklios drėkinimo sistemos, kurias galima rasti čia: orodrekintuvas.lt.

Tiesa, inovatyvios sistemos yra tik viena iš galimybių, kadangi kai kurie lietuviai renkasi kur kas labiau laiko patikrintas galimybes. Apie jas ir parašysime šiame straipsnyje. Esame tikri, kad tokiu atveju rasite Jums labiausiai tinkamą.

DRĖKINIMO SISTEMOS

Oro drekintuvasTaigi, pirmiausia dažniausiai pasirenkamos specialios sistemos, kadangi visi puikiai supranta, kad tik tokiu atveju patalpose bus reikalingas drėgmės kiekis. O kadangi šiuo metu sistemos derinamos ir su eteriniais aliejais – tokiu atveju patalpos yra ne tik reikalingo drėgnumo, tačiau taip pat ir maloniai kvepia bei pagal poreikius gali reguliuoti žmogaus būseną (nuo raminančios iki kur kas aktyvesnės).

ATIDARYTAS LANGAS

Kita galimybė, kuri pasirenkama kur kas rečiau, kadangi nėra veiksminga – bandymai drėkinti patalpas paprasčiausiai atidarius langą. Galvojama, kad taip pateks reikalingas drėgmės kiekis. Ypač žiemos metu. Deja, kartu su mažu drėgmės kiekiu dažniausiai patenka ir CO2 bei kitos dalelės, kurios tikra kelia pavojų žmogaus sveikatai. Taigi, taip vėdindami patalpas, deja darote sau dar blogiau.

GERA VENTILIACIJA

Tai nėra blogas pasirinkimas. pakankamai geras, tik šiuo atveju minusas yra tai, kad dažniausiai ji padeda užtikrinti, kad namuose bus reikalingas gryno oro kiekis, tačiau ne konkretus drėgmės lygis, kuris turi siekti iki 60 %. Taigi, reikia nepamiršti, kad gera ventiliacija namuose yra būtina, tačiau greta jos dažniausiai reikalingos ir papildomos sistemos, kurios gali garantuoti, kad namuose bus tiek drėgmės, kiek reikia.

O renkantis sistemas visada siūlome tartis su ekspertais, kurių patarimai šiuo atveju dažniausiai yra neįkainojami.

Gyvenkite tokiuose namuose, kuriuose klimatas sukurtas pagal Jūsų poreikius. Esame tikri, kad tokiu atveju Jūsų savijauta bus visada labai gera ir pavyks išvengti bet kokių galimų neigiamų potyrių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *