Persikraustyti su tiek daug drabužių

Mūsų removals east London prie namų laukė nuo pietų, ir netrukus pradėjo darbą – persikraustymą. Bet prieš tai aš turėjau labai daug laiko, kol viską surūšiavau. Tas persikraustymas ir jų daiktų sudėjimas į mašiną bei iškrovimas naujame bute jau buvo tik tarsi uogytė ant torto. Darbininkai, surasti per https://www.searchbuzz.co.uk , dirbo tikrai sklandžiai, tačiau taip nebūtų buvę, jeigu prieš tai aš nebūčiau visko puikiai surūšiavusi.

Ką pasilikau

Padedame persikraustyti LondoneAišku, kad nuspręsti, ką kraustantis pasilikti, ko atsikratyti, tikrai nelengva. Atrodo, tiek daug visko kaupei, pilnus namus prikaupei, o dabar daiktams savo seniams turi sakyti „sudiev“. Tačiau aš tai padariau, ir pasilikau tik tai, ko tikrai reikės. Pirmiausiai išvardinsiu nuodėmingus daiktus, tokius, kuriuos pasilikau, bet dar nenešiosiu, o palaikysiu ateičiai. Tai būtų du paltai. Manau, kad madai sukantis ratu, jau visai ne už kalnų tos dienos, kai vienas iš paltų bus madingas. Visai nenoriu kaskart pirkti drabužius naujus tik dėl to, kad mada pasikeitė. Dėl to visada norisi dėvėti kažką universalaus, tinkančio ir dabar, ir po kažkiek metų. Taip pas mane atsiranda ir raudonai – juodai languotas paltas, ir visiškai juodas su lapės galva. Su gyvūnėlių mylėtojais neketinu eiti į konfliktą, jeigu jiems geriau nuo to, kad mane smerks dėl gyvūnų kailio, tai tegul taip ir daro.

Ką išmečiau

Išmesti teko labai daug drabužių, kurie neturi didelės vertės, bet pas mane jau 10 – 15 metų stovi su mintimi, kad „gal prireiks“. Tai krūvos visokių suknelių, sijonėlių ir panašių niekučių, kurių, akivaizdu, jau tikrai greitu metu niekur nepanaudosiu, ir nėra prasmės jų laikyti pas save kaip kokius nuostabius neįkainojamus dalykus. Juk akivaizdu, kad tai tik senas šlamštas, be reikalo užimantis vietą. O tai reikštų – vagiantis mano pinigus. Juk dalykai, kurie užima vietą, yra tarsi nuomininkai, o už nuomą reikia mokėti. Kai daiktas nenaudingas pas mane stovi, tai jis savimi už nuomą tikrai nemoka.

Ką padovanojau

Padovanojau daug tikrai geros kokybės drabužių, tačiau man jau netinkančių ir turbūt nebetiksiančių. Kadangi bėgant metams keičiasi kūno sudėjimas, tai ir drabužiai nebegali taip gerai tikti visi, kaip kad tikdavo visą laiką. Turi tikti tai vienokie, tai kitokie, dėl to tie, kurių vilkėti nebegaliu, nes netinka, geriau pas mane nestovėtų. Tačiau jie dar geri, tai padovanojau. Ir kraustytis pasidaro iš karto lengviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *