Straipsnių, kurie daro poveikį, kūrimas

Įdomių straipsnių rašymas yra svarbus tinklaraštininkų ir rašytojų įgūdis. Tai gali būti skirtumas tarp to, ar straipsnis bus perskaitytas ir juo bus dalijamasi, ar jis liks visiškai nepastebėtas. Sukurti įtikinamo turinio straipsnį nėra lengva užduotis, tačiau, šiek tiek pasistengęs, kiekvienas gali sukurti straipsnį, kuris padarys poveikį. Šiame išsamiame vadove apžvelgsime pagrindinius įtraukiančių straipsnių kūrimo elementus – nuo tyrimo ir konspektavimo iki rašymo ir publikavimo. Taigi, jei norite rašyti straipsnius, kurie daro poveikį, neieškokite toliau – šiame vadove rasite visą informaciją, kurios reikia, kad galėtumėte pradėti.

StraipsniaiPirmasis žingsnis kuriant puikų straipsnį – ištirti temą. Šiame etape galite ištirti savo temą, rasti įdomių idėjų ir pradėti kurti apytikslį straipsnio planą. Tyrimą galite pradėti nuo savo interesų tyrinėjimo arba galite peržiūrėti populiariausias temas savo pramonės šakoje, kad būtų lengviau pradėti. Jei nežinote, nuo ko pradėti, pabandykite pasinaudoti "Google" tendencijomis ir ištirti, kuo šiuo metu domisi žmonės. Taip pat galite pasinaudoti interneto forumais, kurie padės jums ištirti jūsų temą, ir, jei reikia, atlikti apklausas. Išnagrinėję temą, turėtumėte gerai suprasti, apie ką bus jūsų straipsnis. Taip pat turėtumėte turėti keletą idėjų, kokia kryptimi norėtumėte vystyti savo straipsnį, kartu su šaltiniais, kuriuos galbūt norėsite įtraukti. Šie šaltiniai gali būti bet kokie – nuo statistinių duomenų iki šios srities ekspertų citatų. straipsniai.org skaitykite plačiau.

Pirmas dalykas, kurį pamatys skaitytojas, susidūręs su jūsų straipsniu, yra antraštė. Todėl labai svarbu, kad ji būtų sukurta taip, kad patrauktų skaitytojo dėmesį ir paskatintų jį spustelėti bei perskaityti straipsnį. Todėl tai yra viena svarbiausių straipsnio dalių. Geriausias būdas sukurti straipsnio antraštę – naudoti apverstos piramidės metodą. Tai reiškia, kad pirmiausia parašykite antraštę, o tada aplink ją kurkite likusią straipsnio dalį. Pirmiausia turėtumėte parašyti plačią antraštę, apimančią pagrindinę straipsnio temą. Tada, kai žinosite, kokia kryptimi einate, galėsite antraštę patobulinti, kad ji labiau atitiktų jūsų straipsnį ir tai, ko siekiate. Kai turėsite antraštę, galėsite pradėti kurti likusią straipsnio dalį. Tai padės jums sukurti struktūrą, kurios turėsite laikytis ir išlaikyti nuoseklumą.

Straipsnio struktūra turėtų padėti nukreipti skaitytoją ir išlaikyti jo susidomėjimą. Ji taip pat turėtų leisti įtraukti visus elementus, kuriuos norite įtraukti į straipsnį. Yra keletas skirtingų struktūrų, kurias galite naudoti, tačiau mes rekomenduojame apverstos piramidės struktūrą, nes ji padeda lengviau įtraukti visus pagrindinius elementus ir kartu išlaikyti skaitytojo dėmesį ir susidomėjimą. Jūsų straipsnis turėtų prasidėti antrašte, po kurios seka straipsnio santrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *