Viskas, ką reikia žinoti prieš einant šalinti plaukų lazeriu

GrožisPlaukelių šalinimas lazeriu yra populiarus ir veiksmingas būdas visam laikui sumažinti nepageidaujamus plaukelius. Juo galima šalinti plaukelius beveik bet kurioje kūno vietoje, įskaitant veidą, kojas, rankas, pažastis, bikinio sritį ir kt. Tačiau prieš ryždamiesi plaukų šalinimo lazeriu procedūroms, turite apsvarstyti svarbius veiksnius. Norint pasiekti norimų rezultatų, labai svarbu žinoti, ko tikėtis prieš plaukų šalinimą lazeriu, jo metu ir po jo. Šiame vadove rasite viską, ką reikia žinoti, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą dėl plaukų šalinimo lazeriu – nuo išlaidų ir rizikos, susijusios su plaukų šalinimu lazeriu, iki tinkamo gydytojo pasirinkimo ir pasiruošimo seansams.

Kas yra plaukų šalinimas lazeriu?

Plaukelių šalinimas lazeriu – tai plaukų šalinimo procesas naudojant lazerio energiją. Jį galima atlikti bet kokio tipo odai ir bet kuriai kūno daliai. Tai ilgalaikis plaukų šalinimo sprendimas. Jis veiksmingesnis tamsiems plaukams ir šviesiai odai, nes tamsūs plaukai sugeria daugiau energijos nei šviesūs. Plaukų šalinimas lazeriu veikia sunaikindamas folikulą (plauko šaknį), kad toje vietoje negalėtų ataugti nauji plaukai. Plaukų šalinimas lazeriu atliekamas lazerio šviesos impulsais paveikiant plauko šaknį. Plaukas virsta anglies dioksidu ir vandeniu, kuriuos organizmas absorbuoja. Lazerio energija prasiskverbia pro odą ir pasiekia plauko folikulą, veiksmingai jį sunaikindama.

Plaukelių šalinimo lazeriu privalumai

– Ilgalaikis plaukų šalinimas – plaukų šalinimas lazeriu yra ilgalaikis plaukų šalinimo sprendimas. Rezultatų galite tikėtis maždaug po 6-8 seansų. – Jokio skausmo, jokio dirginimo – skirtingai nei depiliacija vašku, plaukelių šalinimas lazeriu nesukelia jokio skausmo ar dirginimo, nes nėra fizinio kontakto su oda. – Saugus visiems odos tipams ir plaukų spalvoms – skirtingai nuo tradicinio plaukų šalinimo, pavyzdžiui, depiliacijos vašku, elektrolizės ar sriegimo siūlais, plaukų šalinimo lazeriu procedūrą galima naudoti net jei turite jautrią odą, be to, nereikia nerimauti dėl plaukų spalvos. – Nuolatinis plaukų šalinimas – plaukelių šalinimas lazeriu gali sumažinti plaukelių kiekį iki 100 %, o rezultatai yra ilgalaikiai. oblakasalon.lt ir ekspertės patarimai.

Plaukų šalinimo lazeriu rizika

– Dirginimas – kaip ir atliekant bet kokią procedūrą, yra nedidelė dirginimo rizika, jei turite jautrią odą arba esate alergiški. – Hiperpigmentacija – dėl plaukų šalinimo lazeriu nedidelei daliai pacientų gali atsirasti hiperpigmentacija (tamsios dėmės). Tai galima gydyti vietinio poveikio kremais ir geliais. – Pernelyg didelis plaukų slinkimas – kaip ir bet kurio gydymo atveju, yra nedidelė rizika, kad gali atsirasti pernelyg didelis plaukų slinkimas gydomoje srityje. Tai dažniau pasitaiko tamsesnio gymio asmenims, ir tai galima gydyti atliekant pakartotinius seansus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *