10 geriausių produktų kūdikiams, kurie palengvins jūsų gyvenimą

Išmanusis kūdikių monitorius

CuculisKūdikių monitoriai nuo jų išradimo nuėjo ilgą kelią. Dabar jie yra kur kas daugiau nei paprasti garso ir vaizdo siųstuvai – dabar jie gali papasakoti apie jūsų kūdikio kasdienybę tai, apie ką net nesvajojote. Kai kurie pažangiausi kūdikių monitoriai gali nustatyti kambario temperatūrą, drėgmę, oro kokybę ir net apšviestumą. Jie taip pat gali pranešti tėvams, ar jų kūdikis verkia, ar miega, ar net apsiverkė lovelėje. Kai kuriuos iš šių pažangių kūdikių monitorių netgi galima prijungti prie kitų prietaisų, kad būtų lengviau jais naudotis, pavyzdžiui, prie išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Naudojant išmaniąją kūdikių stebėjimo įrangą yra daug privalumų, iš kurių du svarbiausi yra saugumas ir patogumas. Turėdami pažangias funkcijas turintį kūdikio monitorių galėsite stebėti savo kūdikį iš kito kambario, todėl jums nereikės nuolat vaikščioti iš vieno kambario į kitą. Taip išvengsite kūdikio trikdymo, o tai ypač svarbu, jei jis miega. Taip pat neleisite praleisti svarbių kūdikio ženklų, pavyzdžiui, staiga pasikeitusio kvėpavimo ar ilgo verksmo. https://cuculis.lt – kokybiškos prekės kūdikiams.

Lengvai valomas vežimėlis

Vežtis su savimi viską, ko reikia kūdikiui per dieną, gali būti šiek tiek vargo. Turėdami vežimėlį ar kuprinę, kurią galima lengvai išvalyti, gerokai palengvinsite savo gyvenimą. Ieškokite tokio, kurį būtų lengva valyti ir kuriame būtų daug skyrių, į kuriuos galėtumėte sudėti visus kūdikiui reikalingus daiktus: maistą, buteliukus, sauskelnes, servetėles, žaislus ir pan. Rinkoje yra daugybė įvairių tipų kūdikių kuprinių, vežimėlių ir kitų nešiojimo priemonių.

Lengvai valomi buteliukai

Buteliukai yra dažnas naujų tėvų maitinimo būdas. Tačiau jų švaros palaikymas yra svarbi kūdikio priežiūros dalis, apie kurią daugelis tėvų pamiršta. Rinkoje yra daugybė skirtingų prekės ženklų ir tipų buteliukų. Visi jie turi savo valymo instrukcijas ir patarimus, todėl būtinai jų laikykitės, kad nerizikuotumėte, jog kūdikis susirgs. Svarbiausia buteliuko valymo dalis – įsitikinti, kad jis tinkamai išvalytas.

Kelionės sistema

Kelioninė sistema kūdikiui gali būti naudinga dėl kelių priežasčių. Ji gali gerokai palengvinti keliones automobiliu ar viešuoju transportu, nes kūdikį galite tiesiog iškelti iš automobilinės kėdutės ir įsodinti į vežimėlį jo nekeldami. Kelioninės sistemos gali būti šiek tiek brangesnės už kitus vežimėlius, tačiau paprastai jos yra labai kokybiškos ir tarnaus daugelį metų. Atminkite, kad visos kelioninės sistemos nėra vienodos. Geriausias kelionines sistemas sudaro vežimėlis ir automobilinė kėdutė, kurias galima lengvai perjungti vieną į kitą. Rinkoje yra daug įvairių tipų vežimėlių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *