Ilgai augantys plaukai: sveikų ir greitai augančių plaukų paslaptys

Neplaukite plaukų per dažnai

PilingasVisi esame girdėję, kad plaukus turėtume plauti kas kelias dienas arba kartą per savaitę. Bet kodėl taip yra? Kodėl negalime plauti plaukų kasdien? Na, tai, kaip dažnai plaunate plaukus, priklauso nuo jūsų plaukų tipo. Per dažnai plaunant plaukus, jie išsausėja, lūžinėja ir praranda apimtį. Daugumai žmonių rekomenduojama plaukus plauti kartą per savaitę, ypač jei jūsų plaukai garbanoti arba stori. Jei jūsų plaukai plonesni, galite plauti juos kas 3 dienas. Jei jūsų plaukai riebūs, stenkitės jų neplauti per dažnai, nes dėl to plaukai gali dar labiau riebaluotis. Visų tipų plaukams svarbu naudoti tinkamą šampūną ir kondicionierių. Ir nepamirškite, kad po plovimo šampūnu visada naudokite kondicionierių. Tai padeda plaukams išlikti hidratuotiems ir neleidžia jiems pernelyg išsausėti. Galvos pilingas ir specialisto patarimai.

Maitinkite plaukus baltymais

Kai jūsų plaukai yra sveiki ir auga, taip yra todėl, kad jie buvo maitinami maistinėmis medžiagomis, kurių reikia, kad būtų stiprūs ir stori. Kai turite ilgus plaukus, jiems reikia daug daugiau baltymų, palyginti su trumpais plaukais. Baltymai yra svarbūs visų tipų plaukams, tačiau kai turite ilgus plaukus, turite įsitikinti, kad su maistu gaunate pakankamai baltymų. Baltymai padeda plaukams augti storesniems ir stipresniems, be to, jie padeda plaukams išlikti hidratuotiems, todėl jie nelūžinėja ir netampa trapūs. Kai turite ilgus plaukus, svarbu pradėti valgyti daugiau baltymų turinčio maisto. Taip pat galite naudoti baltyminius purškiklius, šampūnus ar kondicionierius, kad plaukai augtų storesni ir stipresni.

Naudokite švelnius šampūnus ir kondicionierius

Geriausia ilgų plaukų savybė yra ta, kad galite kelias dienas jų neplauti ir niekas to nepastebės. Deja, tai reiškia, kad ilgi plaukai taip pat yra labiau linkę į per didelį riebalų ir produktų kaupimąsi. Dėl to plaukai gali tapti tankūs ir sunkūs, todėl juos bus sunkiau tvarkyti. Naudojant tinkamą šampūną ir kondicionierių, plaukai mažiau riebaluosis, o kartu išliks drėkinami ir švelnūs. Venkite naudoti per stiprius šampūnus ir kondicionierius.

Saugokite plaukus nuo karščio

Karštis kenkia jūsų plaukams. Dėl jos jie gali lūžinėti ir tapti trapūs. Dėl jos plaukai taip pat gali atrodyti nesveiki ir netvirti. Ilgi plaukai dėl savo ilgio ir paviršiaus ploto labiau pažeidžiami karščio nei trumpi plaukai. Vienas iš patarimų, kaip išvengti karščio daromos žalos plaukams, yra visada naudoti nuo karščio apsaugantį purškalą arba dulksną, kai plaukus formuojate plaukų džiovintuvu arba tiesintuvu. Taip pat galite stengtis vengti per dažnai formuoti plaukus griežtomis šukuosenomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *