5 patarimai, kaip pasirinkti namų oro kondicionierių?

Daugeliui žmonių jų namai yra brangiausia vieta, kurioje jie kada nors gyvens. Todėl svarbu juo tinkamai rūpintis ir apsaugoti nuo perkaitimo vasaros mėnesiais. Laimei, centrinio oro kondicionieriaus įsigijimas yra investicija, dėl kurios galite jaustis gerai. Juk centriniai oro kondicionieriai teikia keletą privalumų jūsų namams ir šeimai, įskaitant vėsesnį patalpų orą ir apsaugą nuo vandens žalos, jei sutriktų elektros instaliacija ar kiltų kita sistemos problema. Tačiau dar prieš pradėdami pirkti naują įrenginį, pirmiausia įsitikinkite, kad turite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus. Juk nėra prasmės pirkti tobulą centrinį oro kondicionierių, jei jis iš tikrųjų neatliks to, ko norite. kondimonta.lt ir specialisto patarimai.

Kokio dydžio ir tipo centrinį oro kondicionierių turėčiau įsigyti?

Švarus orasRinkdamiesi centrinį oro kondicionierių galite rinktis iš kelių skirtingų variantų. Pirmasis yra įrenginio dydis. Dažniausiai pasitaikantys dydžiai yra 6, 8, 11, 14 ir 20 tonų, kiekvienas iš jų gali vėsinti skirtingą kvadratinių metrų plotą. Pavyzdžiui, 6 tonų įrenginys galės atvėsinti maždaug 1 500 kvadratinių pėdų, o 8 tonų oro kondicionierius – maždaug 2 500 kvadratinių pėdų. Nors kuo didesnis centrinis oro kondicionierius, tuo daugiau galėsite sutaupyti elektros energijos, per didelio kondicionieriaus trūkumas gali būti tas, kad jis gali užimti daug vietos ir jį gali būti sunku pritaikyti tam tikroje namų patalpoje. Pasirinkto centrinio oro kondicionieriaus dydis taip pat turi įtakos tam, kaip dažnai reikės keisti filtrus, ir bendrai įrenginio kainai.

Patikrinkite savo metinį energijos suvartojimo reitingą

Toliau turėtumėte patikrinti metinį energijos suvartojimo reitingą (ACR). Šis reitingas padės jums rasti centrinį oro kondicionierių, kuris atitiktų jūsų dabartinį energijos suvartojimą, kad vėliau nereikėtų pirkti didesnio įrenginio. Šis rodiklis padės išsirinkti centrinį oro kondicionierių, kuris atitiktų jūsų suvartojamos energijos kiekį, bet kartu būtų pakankamai efektyvus, kad efektyviai vėsintų visus jūsų namus. Norėdami apskaičiuoti savo namų ACR, susumuokite visų namų kambarių kvadratūrą ir padauginkite šį skaičių iš 50. Taip gausite apytikslį metinį energijos suvartojimą. Tada suraskite centrinį oro kondicionierių, kuris gali rasti atvėsinti tokį patį oro kiekį, esant tokiai pačiai temperatūrai viename kambaryje. Jei pasirinktas įrenginys gali vėsinti tik 250 kvadratinių pėdų plotą, be pagrindinės gyvenamosios patalpos turėsite pakeisti kambarius arba vėsinti kitas patalpas.

Pasiteiraukite apie būtinus įrengimo reikalavimus

Renkantis centrinį oro kondicionierių, svarbu įsitikinti, kad jis tiks jūsų namuose ir kad nereikės jokio specialaus įrengimo ar remonto. Taip pat turėtumėte pasidomėti, ar oro kondicionieriui suteikiama garantija. Tai apsaugos jus, jei oro kondicionierius sugestų arba būtų sugadintas montavimo metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *