Kaip tobulus antakius suformuoti namuose?

Antakių dažaiAntakiai yra nepaprastai svarbi veido dalis, kuri turi neapsakomai daug įtakos bendram įvaizdžiui. Gražiai suformuoti antakiai įrėmina veidą, o gerai parinkti antakių dažai suteikia natūralų, tačiau matomą efektą. Dabar daugelis norinčių džiaugtis dailiais antakiais užeina į kosmetologių kabinetą, tačiau kai kuriais atvejais galima turėti gražius antakius ir skiriant jiems dėmesio namuose. Kokybiškus Comair ir Refectocil firmų antakių dažus galite rasti – www.kosmetikosparduotuve.lt. Nenorinčioms rinktis permanentinių antakių, kai adatėlių pagalba įvedami dažai, kurie išlieka tikrai ilgam ir turi būti nuolat koreguojami, reikia nuolat prižiūrėti savo antakius paprastuoju būdu – pincetu ir ilgalaikiais dažais arba paprasčiausiu atitinkamos spalvos makiažo pieštuku. Savarankiškai namuose pasidailinti antakius gali nebūti itin lengva, visgi viską reikia atlikti kruopščiai, nes ne iš reikiamos vietos išpeštas plaukelis gali tikrai sugadinti antakio formą, o per ryški spalva susiglemš visą dėmesį į save, todėl tikrai neatrodysite itin puikiai. Taigi, sužinokite kelis patarimus ir pagrindines klaidas.

Labai svarbu savo antakius tvarkytis kokybiškoje dienos šviesoje arba turint itin gerą prietaisą, kuris apšvies veidą taip, kad matytųsi net smulkiausios dalelės. Tai bene vienas svarbiausių techninių reikalavimų, o visą kitą pavyks įveikti kiekvienai. Verta paminėti, kad įprastai procedūrai užtenka pinceto ir, žinoma, kartais reikalingi antakių dažai. Tačiau kai kurios moterys mėgsta naudoti vašką arba siūlus tam kad pasikoreguotų antakių forma. Jeigu esate puikiai šiuos plaukelių šalinimo būdus įvaldžiusi, tuomet galima išbandyti ir juos. Jeigu ne, tuomet pincetas bus saugiausias variantas procedūrai.

Viena iš daugelio klaidų yra tai, kad moterys per daug nupešioja plaukelius iš apačios. Kai jų išpešama per daug, dažniausiai niekaip nepavyksta sulyginti, nes jau būna išimti tie plaukeliai, kurie garantavo lygią antakių formą. Tuomet lieka antakiai nelygus ir atrodo ne itin gražiai, lyg iškandžioti. Tokiais atvejais paslėpti netinkamai padarytą procedūrą padeda tik antakių dažai, tačiau nusipiešti dailius antakius irgi moka ne kiekviena, tai pareikalauja laiko. Geriau klaidos nepadaryti – neskubėkite pešti plaukelių ir nesistenkite jų per daug suploninti. Tuomet tikrai viskas pavyks kur kas geriau nei tikėjotės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *