Apatinis trikotažas: kokį rinktis?

Šiandien tikrai negalime skųstis, kad parduotuvėse siūlomas pernelyg mažas prekių pasirinkimas. Nors rinktis tikrai yra iš ko, tai ne visada palengvina mūsų pasirinkimą. Apatinis trikotažas parduotuvėse siūlomas tikrai labai įvairus, tačiau, kokį rinktis? Tai gali tapti tikrai sudėtinga užduotimi.

Kur pirkti apatinį trikotažą?

Apatinis trikotažasVariantų gali būti keletas:  apatinius galima pirkti turguje, specializuotose apatinių ar drabužių parduotuvėse, taip pat ir internetu. Nors seniau buvo manoma, kad pigiausia apatinius pirkti turguje, tačiau čia ne visada galime rasti kokybiškų prekių, ir dažnai nutinka taip, kaip sakoma patarlėje:  taupus moka du kartus. Drabužių parduotuvėse galime rasti kokybiškų prekių, tačiau ne visada čia džiugina kaina, taigi, belieka tarpinis variantas – internetinės parduotuvės, kuriose galime rasti platų prekių asortimentą, kokybiškų, ir dažnai – visai nebrangių prekių.

Kokį apatinį trikotažą rinktis?

Kiekviena moteris turėtų turėti ir kasdienio, ir šventinio apatinio trikotažo. Nors kasdienai puikiai tiks medvilninės kelnaitės, tačiau ypatingoms progoms tikrai pravers iš puošnesni, dekoruoti įvairiausiomis detalėmis, nėriniuoti apatiniai bei kelnaitės su juostele.

Kokie apatiniai madingi?

Nėriniuoti apatiniai jau tapo klasika, jie buvo madingi šiemet, ir vis dar vyraus ateinančiais metais. Jei jau svarstote, kokio apatinio trikotažo įsigyti kitiems metams, neprašausite pasirinkdamos nėriniuotus apatinius, taip pat galite rinktis ir puoštus įvairiais animaciniais veikėjais, rytietiškus akcentus, apatinius, dekoruotus geometrinėmis figūromis, taip pat ir pastelinių spalvų apatinius.

Jei apatinį trikotažą norima dovanoti…

Kiekviena moteris sutiks, kad apatiniai drabužiai – puiki dovana, kurią visada labai malonu gauti. Vyrai kartais nerimauja, nes nežino, ar tokia dovana širdies draugei tikrai patiks. Atkreipkite dėmesį, kokį apatinį trikotažą ji paprastai dėvi, ir parinkite ką nors panašaus. Jei dvejojate dėl dydžio…  Geriau pirkite mažesnį nei didesnį – tai tikrai gali paglostyti moters savimeilę.

Į ką atkreipti dėmesį, perkant apatinį trikotažą?

Ne visada galime pasikliauti tik vardiniais ženklais. Paprastai vertėtų atsižvelgti į apatinio trikotažo sudėtį – tai dažnai pateikia ir internetinės parduotuvės, prekiaujančios apatiniu trikotažu.

Taigi, prieš perkant apatinį trikotažą, visų pirma vertėtų įvertinti keletą dalykų renkantis. Kokybiško apatinio trikotažo galima įsigyti praktiškai bet kur, tačiau tai turime įvertinti patys. Jei atkreipsime dėmesį ne tik į gamintoją, bet ir į audinių sudėtį, galėsime pasirinkti tikrai tokio apatinio trikotažo, kuris atitiks mūsų lūkesčius.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *