Nauji butai Vilniuje: į ką atkreipti dėmesį?

Jei nusprendėte įsigyti nuosavą butą Vilniuje, tikėtina, kad pirmas dalykas, kurio imsitės, tai įrašysite į google paiešką raktažodį: nauji butai Vilniuje. Rinktis tikrai yra iš ko, taigi, paieška gali užtrukti. Taigi, į ką atkreipti dėmesį, ieškantis buto pirkimui?

Nauji butai VilniujeVisų pirma, tai reikėtų apmąstyti, kokiuose sostinės rajonuose norėtumėte gyventi. Kartais nutinka taip, kad žmonės įsigyja naują butą ten, kur siūloma pati mažiausia kaina, tačiau vėliau gailisi, nes pasirodo, kad buto lokacija nėra jau tokia patogi – tai sukelia sunkumų keliauti į darbą, miesto centrą ar kitus rajonus, ir kartais nutinka tai, kad po keleriųmetų pradedama ieškotis dar naujesnio buto, tačiau jau patogesnėje vietoje. Taigi, dar prieš pradedant ieškotis buto patartina įvertinti, kokie sostinės rajonai jums būtų patogiausi.

Kitas dalykas, ką reikėtų apsvarstyti, yra tai, kokio tipo buto norėsite: dalinai ar visiškai įrengto. Dalinai įrengti butai paprastai būna dar plikomis sienomis, tad visus apdailos darbus teks pradėti nuo pat pradžių. Tai, žinoma, užtruks laiko, tačiau tokio tipo butai paprastai kainuoja pigiau, o jūs viską įsirengti galite pagal savo asmeninį skonį. Tokį butą išsirinkti kur kas paprasčiau, kadangi tereikia įvertinti, ar jums tinka buto vieta, buto išplanavimas ir kaina, tuo tarpu visiškai įrengtam butui keliami didesni reikalavimai, ir gana sudėtinga išsirinkti tokį butą, kuris atitiktų asmeninį skonį, ir gana dažnai, vos tik įsigijus naują butą, imamasi remonto darbų.

Dar vienas svarbus dalykas – buto kaina. Nauji butai Vilniuje siūlomi gana skirtingomis kainomis: vieni pardavėjai gali siūlyti gana dideles kainas, kiti – palyginti mažas. Tai, žinoma, priklauso nuo to, kokiame rajone įrengti butai, ar jie visiškai, ar pilnai įrengti, o kartais tai priklauso ir nuo to, kiek laiko butai pardavinėjami. Jei jų nepavyksta jau kurį laiką parduoti, kaina gali sumažėti. Taigi, neverta skubėti ir gerai apgalvoti, ar verta mokėti tokią kainą, kokią siūlo pardavėjas, taip pat patartina analizuoti pokyčius rinkoje – tai tikrai padės įsigyti butą už geriausią kainą.

Taigi, prieš pradedant ieškotis buto, apsvarstykite šiuos tris kriterijus: buto lokacija, įrengimas ir kaina. Analizuokite kainos pokyčius ir neskubėkite pirkti pirmo buto, kuriuo tik susidomėsite. Buto paieška gali kiek užtrukti, tačiau kartais palaukti tikrai verta, ir, tikėtina, kad geriau apgalvojus, mažiau gailėsitės ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *