Fotoknygos: kas tai?

Paskutiniu metu vis daugiau įmonių siūlo atsispausdinti savo fotoknygas. Dažnai tai kelia klausimų – kam tai reikalinga ir kas tai yra? Fotoknygos yra skirtos gražiausių gyvenimo akimirkų įamžinimui. Sakysite, kad kam to reikia, juk tam yra skirti nuotraukų albumai? Ne visai taip, nes fotoknygos turi savų privalumų.

fotoknygosTurbūt dažniausiai fotoknygas spausdinasi jaunavedžiai, norintys atsispausdinti savo gražiausias vestuvių dienos akimirkas. Kartais tai už juos padaro ir fotografai. Fotoknygas vis dažniau renkamasi dėl to, kad lentynoje knygos atrodo gražiau nei albumai, vėliau,, kai nuspręsite atsispausdinti dar vieną fotoknygą, galėsite pasirinkti jau turimos knygos matmenis. Su albumais kiek sudėtingiau: vieną kartą įsigijus albumą, į kurį klijuojamos nuotraukos, kitą kartą jau galite nerasti tokio albumo, kurio matmenys būtų identiški jau turimam. Dažniausiai norima, kad knygos lentynoje būtų vienodo aukščio bei pločio, taigi, šiuo atveju fotoknygos yra palankesnis pasirinkimas.

Šiandien fotoknygų spausdinimą siūlo ne viena ar dvi įmonės, rinktis yra iš ko. Ne visada verta pasitikėti tik siūloma kaina – galite įvertinti turimų darbų pavyzdžius ir įsitikinti, kad atspausdintos knygos tikrai yra puikios kokybės ir atrodo estetiškai. Dažnai net ir internetiniuose puslapiuose pateikiama darbų pavyzdžių, jūs galite susikurti ar pasirinkti norimą fotoknygos dizainą, taigi, galite padaryti taip, kad fotoknyga tikrai būtų išskirtinė.

Fotoknygas galima dovanoti praktiškai bet kam ir bet kokiomis progomis, tačiau jas, žinoma, galite pasidovanoti ir tiesiog sau. Kiekvienas mūsų savo kompiuteryje tikrai turi nemažai nuotraukų, kuriose įamžintos gražiausios gyvenimo akimirkos, taigi, rinktis tikrai yra iš ko. Galima rinktis, kokio storio turėtų būti jūsų fotoknyga, ir joje gali būti visai nedaug, arba tikrai nemažai puslapių. Į vieną puslapį galite sutalpinti vieną ar daugiau nuotraukų, priklausomai nuo to, kokį variantą pasirinksite. Kartais įvairios programėlės leidžia patiems susimaketuoti savo fotoknygą, tačiau, jei mokate dirbti su nuotraukų apdirbimo programomis, galite tiesiog patys susimaketuoti visus fotoknygos puslapius, tik, žinoma, prieš tai reikėtų pasitikslinti, kokie turėtų būti tikslūs puslapių matmenys bei tuo vadovautis maketuojant – būsite tikri, kad knyga bus būtent tokia, kokios norite jūs.

Taigi, jei nuspręsite užsisakyti fotoknygą, agalvokite, ar ją norėsite susimaketuoti patys, ar

tai paliksite secialistams. Taip at svarbu išsirinkti tokias nuotraukas, kurios būtų aukštos kokybės, priešingu atveju, rezultatas gali nuvilti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *