Kelionės keltais

Vienas iš įdomiausių būdų keliauti yra keltas. Vis daugiau keliautojų pasirenka šį būdą pasiekti norimą šalį ir miestą. Ten kur yra galimybė rinktis kokiu būdu keliauti: lėktuvu, traukiniu, autobusu ir kt., keltai tampa puikus pasirinkimas.

keltasKeliavimas keltais yra patogus. Čia ne tik pasirūpinama keliautojų saugumu, bet ir komfortu. Jūs galite pasirinkti kokiu keltu norite plaukti, kokioje kajutėje gyventi ir kaip maitintis kelionės metu. Kaip teisingai pasirinkti kajutę? Visų pirma sužinokite, kiek laiko plauksite. Kuo ilgesnė kelionės trukmė, tuo norėsis geresnių sąlygų. Taip pat ar norite, kad kajutėje būtų iliuminatorius t.y. langas ar Jums jis nebūtinas. Įprastai be langų esančios kajutės kainuoja pigiau. Čia jau Jums reikia apsispręsti ar norite gėrėtis jūros vaizdu ar tai nebūtina. Kajutės būna tiek vienvietės, tiek dvivietės, tiek ir daugiavietės. Jeigu kelionė trunka neilgai arba norima sutaupyti, tai galima rinktis sėdimą vietą salone.

Nesvarbu kurios įmonės keltas bus pasirinktas kelionei, nes šiuo metu visi keltai yra komfortabilūs. Žinoma bilietus verta įsigyti iš patikimos įmonės. Juk tai ne tik komfortas, bet ir saugumas, kuris priklauso nuo bendrovės darbuotojų kompetencijos. Daugelyje keltų rasite labai gerus restoranus ir barus, kuriuose galima skaniai pavalgyti. Taip pat siūlomos papildomos pramogos ir užsiėmimai. Šeimoms keliaujančioms su vaikais, turi būti aktualu pasirinkti tokią kelionę, kurios metu bus galima vaikus nuvesti pažaisti į žaidimų kambarius. O prireikus kažkokių prekių, galima nueiti į kelte esančią parduotuvę, todėl galite nepergyventi, jeigu kažką pamiršote pasiimti į kelionę. Kai kuriuose keltuose yra įrengtos saunos ir baseinai. Prieš pirkdami bilietus pasidomėkite kas Jums siūloma ir ko Jums reikia.

Šiuo metu sparčiai populiarėja įvairių bilietų pirkimas internetu. Ne išimtis yra ir keltų bilietai. Žinoma, jūs galite juos įsigyti ir paprastu būdu iš agentūros, bet internetu yra gerokai patogiau ir greičiau. Jums net nereikia išeiti iš savo namų. Taip pat daugelyje įmonių, kurios prekiauja keltų bilietais, galima bilietus užsakyti telefonu, tik įprastai tokios paslaugos kainuoja brangiau. Todėl norėdami sutaupyti atkreipkite dėmesį į papildomai kainuojančias paslaugas, kurių galima ir neužsisakyti.

Bet kuris keltas, kurio bilietus įsigysite, užtikrins tai, kad Jūs saugiai ir patogiai pasieksite kelionės tikslą. Juk šiuolaikiniai keltai privalo atitikti keliamus auštus reikalavimus. Tokia kelionė garantuoja puikius įspūdžius, naujas pažintis ir neblėstančius prisiminimus.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *