Ar verta pirkti naujos statybos butą?

Naujos statybos butų šiuo metu yra labai daug. Galima rasti labai daug skelbimų, kuriuose parduodami nauji butai Klaipėda. Jeigu jūs negalite nuspręsti ar verta pirkti naujos statybos butą, tai reikia sužinoti šios statybos privalumus ir galimus trūkumus.

Pirkėjai visuomet ieško gero būsto už mažą kainą. Iš tiesų taip dažniausiai nebūna, todėl geriausia ieškoti geriausios kainos ir kokybės santykio pasiūlymo. Šiuo metu naujos statybos butų pardavimas Klaipėdoje yra labai populiarus. Pirkėjai teikdami pirmenybę naujai statybai gauna ne tik naują butą, bet ir šiltą butą, nes šiuo metu statyboms yra naudojamos labai geros medžiagos ir namo sandarumas yra labai geras. Norėdami sumokėti už šildymą rudens ar žiemos metu nedaug pinigų, turite ieškoti gerų apšiltinimo medžiagų arba buto, kurio statybose naudojamos tokios medžiagos.

Butai prie vandensNauja statyba yra gerai tuomet, kai pirkėjai nori naujo namo ir naujo remonto. Visa aplinka nauja. Kai kuriems pirkėjams naujumas yra labai svarbus, todėl jie tai įvardija kaip privalumą. Kaip privalumą galima įvardinti ir tai, kad naujos statybos butuose, kol dar vyksta statybos, galima daryti tam tikrus pakeitimus. Pavyzdžiui, perkate butą, kuris dar statomas ir norite, kad vietoje bendros virtuvės ir valgomojo bei svetainės zonos, virtuvė su valgomuoju būtų atskiroje patalpoje. Tuomet statybininkai jums galės tai padaryti.

Kaip dar vieną privalumą, kurį turi nauja statyba, reikia paminėti kainą. Daugeliu atvejų naujos statybos butas yra pigesnis. Tiesa, čia pat reikia paminėti ir trūkumą. Nors nauji butai Klaipėda parduodami pigiau, tačiau dažniausiai jie nėra miesto centre ar senamiestyje t.y. tuose rajonuose, kurie labai patogūs daugeliui žmonių. Naujos statybos butai bus miesto pakraštyje, kas gali kai kuriems pirkėjams netikti. Reikia labai gerai pagalvoti ar jums bus tinkama vieta. Pavyzdžiui, šeimai su mažais vaikais ir neturinčiai transporto priemonės bus sudėtinga gyventi miesto pakraštyje, tačiau, jei turimas automobilis, tai nebus didelių problemų.

Bet kuriuo atveju daugeliui pirkėjų nauja statyba turi daugiau privalumų, nei senos statybos butai. Jums sprendžiant šį klausimą reikia gerai viską apgalvoti. Taigi, pagalvokite, kur norite gyventi, koks butas turi būti, kiek pinigų galite mokėti ir ar bus tinkama gyvenimui vieta. Atsakius į šiuos pagrindinius klausimus bus daug aiškiau. Tuomet jūs žinosite kokių butų jums reikia ieškoti, o kurių skelbimų galite nebežiūrėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *