Kaip pasirinkti maršrutą plaukiant baidarėmis?

Baidarės AukštaitijojeAukštaitija daugeliui žinoma dėl gražios gamtos ir galimybės čia gerai pailsėti mėgaujantis vandens pramogomis. Viena iš populiariausių – baidarės Aukštaitijoje. Kiekvienais metais vis daugiau žmonių nori išbandyti plaukimą ežerais ir upėmis, tačiau nežino kaip aasirinkti maršrutą plaukti baidare.

Visame Aukštaitijos regione yra daug gražių vietų, kurias galima pamatyti. Jeigu plaukiate pirmą kartą, tai jums bus įdomu, kuris maršrutas jums tinkamiausias, o jeigu plaukiate ne pirmą kartą, tai arba galite pasirinkti tą maršrutą, kuriuo jau plaukėte, arba galite rinktis iš tų, kuriais dar neplaukėte. Pats paprasčiausias būdas – peržiūrėti nuotraukas ir pagalvoti, kuri vieta jums atrodo gražiausiai. Galbūt vilioja galimybė plaukti upe, kai plaukiant keičiasi vaizdingi vaizdai nuo smėlėtų pakrančių iki pušynų? O gal norite išbandyti plaukimą ežeru? Tokiu atveju belieka tik, kai pamatysite patinkantį vaizdą surasti informaciją, kuriuo maršrutu plaukiant galima gėrėtis šiais vaizdais.

Yra ir kitas būdas, kaip pasirinkti maršrutą. Pavyzdžiui, galite surasti jums tinkamus baidarių nuomotojus ir susisiekti su jais telefonu ar elektroniniu paštu. Pasiteiraukite kurį maršrutą gali jums rekomenduoti. Jie puikiai žino, kuris maršrutas tinkamas, pavyzdžiui šeimoms su mažais vaikais, o kuris patiks ekstremalių pojūčių norintiems žmonėms.

Kalbant apie maršrutų pasirinkimą reikia paminėti, kad galima rinktis skirtingos trukmės plaukimą. Vieniems galbūt patiks vienos dienos plaukimas, kai tuo tarpu kiti norės plaukti tris dienas. Nuo to, kiek laiko norite pramogauti plaukdami baidarėmis priklauso ir maršruto pasirinkimas. Pavyzdžiui, galima plaukti vieną dieną nuostabiaja Žeimenos upe, o dviejų dienų plaukimas bus plaukiant Žeimenos upe ir Žeimenio ežeru. Tiesa, nuo to, koks maršrutas bus pasirinktas priklauso ir tai, kiek kilometrų plauksite bei, kiek dienų plauksite.

Šiuo metu baidarės Aukštaitijoje siūlomos išsinuomoti daugelio nuomotojų, kurie teikia šias paslaugas. Rinkdamiesi tinkamus turite pasirinkti ne tik tinkamą maršrutą plaukimui ar plaukimo trukmę, bet ir sužinoti apie nakvynę bei transportavimą. Jeigu norite rezervuoti baidares ir po plaukimo pernakvoti, tai turite žinoti, kad turite galimybę rezervuoti kaimo turizmo sodybose esančias nakvynės vietas arba poilsio namelius. Taip pat galima apsistoti su palapinėmis stovyklavietėse. Jums reikia iš anksto sužinoti kokias papildomas paslaugas gali padėti užsakyti baidarių nuomotojai, nes taip jums bus daug patogiau, nei patiems ieškoti, kur apsistoti. Tuomet reikės tik rezervuoti tinkamą jums datą ir laukti tos dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *