Autentiškas interjeras: kaip jį sukurti?

Vien tik apsilankyti tokioje puikioje interjero parduotuvėje kaip Dubingiai.lt nepakaks, jeigu norite sukurti gražų interjerą. Reikės padaryti ir šį tą daugiau – tai suprasti, kas jūs esate, ir koks interjeras jums tinka. Nes unikalų jį sukursite tik tada, kai nebijosite būti savimi.

Išmokite saugius variantus, o tada juos pamirškite

Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad jeigu jūsų namai vis dar kvepia 1995 – ųjų metų „euroremontu“, arba 1980 – ųjų sovietmečio kilimais ant sienų, tuomet dar daug ką reikėtų pakeisti. Iš tiesų tada galite sau leisti išmokti vadinamuosius saugius variantus, kuriuos taip vertina lietuviai, tačiau kartu rizikuoja būti nuobodžiais. Susipažinkite su tais baltais ir pilkais interjerais. Kad suprastumėte, kas yra geriau negu tai, kas buvo. O tuomet pagalvokite apie tai, ką iš tiesų norite daryti, ir pamirškite savo naująsias „pamokas“.

Pagalvokite, ką jums reiškia namai?

Pirmiausia atsakykite, kas jums čia svarbiausia. Ar kad būtų tiesiog kur pernakvoti ir miegas būtų svarbiausia dalis? Ar kad būtų vietos vaikams žaisti? O gal esate labai socialus žmogus ir norite, kad čia nuolatos būtų prigužėję svečių? Pagalvokite apie tai, ką jums visa tai reiškia, ir suprasite, kur daugiausiai dėmesio skirsite, o kur minimaliai.

Pagalvokite, kokios kultūros jus labiausiai veikia

Gal jums prie širdies Pietų Amerikos temperamentas ir spalvos? Gal esate rytietiškos estetikos gerbėjai? O galbūt galvojate apie tai, kad iš tiesų jaučiate stiprius jausmus senovės lietuviams, tada reikėtų galvoti apie etnografiją? Pamirškite mados tendencijas ir vėjus – geriau pričiupkite vėjus savo galvoje. Tada suprasite, kokius interjero elementus reikia integruoti į savo namus, ir kaip jie turi atrodyti.

Raskite vienijančius elementus

Galiausiai, raskite ritmą savo pasirinkimuose: gal atsikartojančios spalvos, formos, tekstūros ar kiti dalykai, kurie tam tikrą chaosą leistų susieti į darnią visumą.

Pirkite tik kokybiškus baldus ir medžiagas

Galbūt skandinaviško minimalizmo grantai jums žadės pačius pigiausius ir lengviausiai surenkamus baldus, tačiau kaip ilgai jie laikys? Ir kokia kokybe jie pasižymės? Nebijokite rinktis to, kas nėra labiausiai ant bangos. Rinkitės tai, kas kokybiška. Jeigu medinis stalas – tai iš medienos, o ne iš tuščiavidurių fanieros dalių. Jeigu minkštas baldas – tai tikrai minkštas ir ilgalaikis. Ieškokite savęs ir savo interjero įvairiuose interjero salonuose, ir tikrai atrasite tai, kas jums labiausiai patinka.

2 komentarai

  1. Man tai autentišką interjerą padėjo specialistai susikurti. Ir tikrai nesigailiu dėl šio sprendimo, nes sutaupiau daug laiko pasinaudojusi profesionalų paslaugomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *