Baidarės Vilnele: nuo priklausys paslaugos kaina?

Baidarės Vilnele yra idealus sprendimas tiems žmonėms, kurie gyvena netoli šios upės ir mėgs ta aktyviai bei naudingai leisi laiką. Tačiau šis puikus pasirinkimas negali egzistuoti be tam tikros rodiklio – kainos. Čia ir laukia įdomiausias dalykas – jei jus domina baidarės Vilnele, turte žinoti, kad kaina už šią paslaugą gali būti nevienoda. Taip yra dėl vienos, labai paprastos priežasties – kaina lemia įvairūs rodikliai.

Atstumas

Plaukimas šiomis vandens transporto priemonėmis Vilnele, gali būti labai įvairaus atstumo – nuo kelis kilometrus iki kelias dešimtis kilometrų trunkančios atkarpos. Koks turėtų būti atstumas – priklauso nuo pačių keliautojų (specialistai pataria atsižvelgti į tam tikrus dalykus, pavyzdžiui, į fizinį pasiruošimą, ar ruošiatės keliauti kartu su vaikais, ar be jų ir pan.), tačiau, kuo didesnį atstumą norėsite įveikti, tuo ilgesniam laiko tarpui teks išsinuomoti baidares, o kuo trukmė bus ilgiau, tuo daugiau teks mokėti už paslaugą.

Baidarių skaičius

Kiek jums kainuos baidarės Vilnele, o tiksliau pasiplaukiojimas jomis šia upe, priklausys ir nuo to, kiek šių transporto priemonių norėsite išsinuomoti. Kuo daugiau jų bus išnuomota, tuo didesnė bus šios paslaugos kaina. Vis dėlto, negalima nepaminėti ir to, jog kai kuriais atvejais didelis išnuomotų baidarių skaičius gali tam tikra prasme pasitarnauti – kai kurios įmonės išsinuomavus didelį kiekį baidarių (pavyzdžiui, 7 ar 8 transporto priemones), suteikia nuolaidą.

Papildomas inventorius

Kaip žinia, tam, kad pasiplaukiojimas baidarėmis, įskaitant ir Vilnele, būtų kokybiškas ir smagus, prireiks ne tik baidarių, bet ir kito inventoriaus (pradedant gelbėjimosi liemenėmis ir užbaigiant tvirtomis, kokybiškomis palapinėmis, tuo atveju, jei ruošiatės į kelias dienas truksiantį žygį). Puiku, jei visus išvardintus reikmenis turite savo namuose, tačiau , jei nesate patyręs keliautojas mažai tikėtina, kad viską, ko gero, kokybiškam žygiui, turėsite jau įsigiję iš anksto. Savaime suprantama, tai nėra problema – viską, ko reikia puikiam žygiui, galite išsinuomoti daugelyje baidarių nuomos punktų. Kuo daugiau išsinuomosite papildomų priedų, tuo didesnė bus paslaugos kainas.

Paslaugos įkainis

Na, o pabaigai – pats metas sužinoti apie dar vieną rodiklį, kuris taip įtakoja paslaugos kaina. Tai – šios paslaugos įkainis. Tiesa, būtina akcentuoti, jog kiekviena įmonė, kuri nuomoja baidares, taip pat nustato, koks turėtų būti paslaugos įkainis.

Kaip matyti, tai kiek kainuos baidarės Vilnele, priklausys nuo: atstumo, baidarių skaičiaus, papildomo inventoriaus bei paslaugos įkainio.

1 komentaras

  1. Pritariu straipsniui, kad paslaugos kaina priklauso nuo įvairių veiksnių. Ypatingai jei plaukia didesnė žmonių kompanija. Kaip bebūtų plaukimas baidarėmis visada bus mano mėgstamiausias hobis ir mėgstamiausia pramoga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *