Skysti tapetai – gražiam ir jaukiam interjerui

Šiuo metu vidinė pastatų sienų danga gali būti įvairi: tapetai, dažai, struktūra, tinkas, plytos ir kt. Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti naujas medžiagas ir jas pritaikyti interjere. Viena iš tokių – skysti tapetai. Tai gana naujas metodas Lietuvoje, tačiau kasmet jis darosi vis paklausesnis.

Ši medžiaga ypatingai tinka tuomet, kai norisi šiltų ir jaukių sienų. Tokios kuriamos ne dažų pagalba, bet tapetų. Jei jie skysti, tai neliks siūlių. Tai labai dažnas trūkumas, kuris trukdo daugeliui rinktis įprastus tapetus. Juk juos suklijavus, net ir itin profesionaliai, liks jungimo linija. Norint to išvengti yra ieškomos alternatyvos. Pasirinkus skystus tapetus ir jais padengus sieną reikės palaukti, kol ji išdžius. Po to susidaro danga, kuri yra panaši į siūlus. Sudėtyje galima rasti įvairias medžiagas, pavyzdžiui, kartūną, tekstilės pluoštus, celiuliozę, neapdorotą šilką ir pan.

Tapetai skystu pagrinduNeretai nerimaujama ne tik dėl padengimo tolygumo ar sudėties, bet ir dėl paruošimo. Kai kuriems remonto darbams tikrai reikia pasiruošti. Maišyti, skiesti, naudoti įvairias papildomas medžiagas, įrankius, prietaisus ir kt. Dabar pakalbėkite apie skystų tapetų paruošimą. Tai nėra sudėtingas procesas, kurio negalėtų padaryti kiekvienas gebantis perskaityti instrukciją. Jums tereiks nusipirktą turinį sumaišyti su vandeniu arba dažais, kurie turi būti emulsiniai. Tada beliks tą paruoštą masę tepti ant sienos mentelės pagalba. Sluoksnis padengiamas 1–1,5 mm storiu. Tai priklauso nuo pluošto struktūros.

Skystų tapetų privalumų yra tikrai nemažai. Kaip jau buvo paminėta, padengus jais sienas, nelieka jokių jungimo žymių. Be to, tai yra pluoštinė medžiaga, o tai puikiai veikia, kaip garso izoliacija ir šilumos sulaikymo medžiaga. Galima, paminėti dar vieną aktualų privalumą. Dažnai naujos statybos namuose, nors dažnai pasitaiko ir senai pastatytuose namuose, matomos įtrūkusios sienos. Jeigu padengsite skystais tapetais, tai tų defektų net nesimatys. Rūpinatės ekologija? Tuomet skysti tapetai yra kaip tik jums. Tai natūrali ir ekologiška medžiaga. Be to, labai švari. Net jei bijote dėl alergijos dulkėms, tai galima paminėti ir tai, kad jie atstumia dulkes, nes medžiaga yra antistatiška. Tokia medžiaga galite dengti net ir vaikų kambarių sienas.

Populiarėjantys skysti tapetai tampa vis madingesni. Su jais padengtos namų sienos bus jaukios ir gražios. Be to, atrodo tikrai išskirtinai. Interjerui tai teikia daug naudos, o namų šeimininkams – estetinį pasigėrėjimo jausmą. Tai praktiškas sprendimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *