Daržovių auginimo šiltnamyje ypatumai

Norite auginti ne tik tai, kas yra skanu, tačiau taip pat ir naudinga Jūsų kūnui? Tokiu atveju siūlome šiltnamyje auginti ne tik tradicines daržoves kaip kad agurkai bei pomidorai, tačiau ir kur kas įmantresnius augalus, kurie leis Jums suprasti – kas yra tikrai geras šiltnamis ir tuo pačiu kas jame auga.

Žinoma, pirmiausia Jums reikalingi geros kokybės šiltnamiai, kuriuos galite rasti čia: https://pigussiltnamiai.lt Tarkitės su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius pasiūlys labiausiai tinkamus.

Ką galima auginti?

ŠiltnamiaiKalbant apie auginimo galimybes galime pabrėžti, kad tinkamas šiltnamis suteikia galimybę auginti net ir tai, kad tikrai labai egzotiška. Juk būtent dėl to ir yra pasirenkamas šiltnamis, būtent jis garantuoja, kad galima pasiekti tai, kai norisi.

O auginti galima ir arbūzus, kurie tikrai bus labai skanūs, ir tuo pačiu melionus, kurie dažniausiai džiugina saldumu, baklažanus, kurie patiks kiekvienam. Tinkamas šiltnamis leidžia auginti beveik bet ką, tad svarbiausia – geros sėklos.

Daržovių tręšimo niuansai

Ne visi žino, tačiau daržoves reikia tręšti. Geriausiai tinka specialios trąšos, kurios yra skirtos konkrečiam augalui. Visada verta jų įsigyti daugiau, kadangi tokiu atveju, kai reikės – visada bus po ranka. Tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad per didelis trąšų kiekis taip pat nėra geras pasirinkimas, kadangi jos gali paskatinti auginti šaknis bei lapus, tačiau ne vaisius. Sunku atstatyti trąšų kiekį, tačiau dažniausiai tai ateina su praktika.

Mulčiavimo galimybės

Galiausiai, šiltnamiuose labai puikiai tarnauja ir mulčiavimas, kuris padeda patręšti ir tuo pačiu išvengti nereikalingų žolių. Mulčiuoti galima kas porą savaičių, dažniausiai nebūna per daug. Ir tai patinka bene visiems augalams, kurie auginami šiltnamyje. Tik svarbiausia nedėti labai arti šaknų, kadangi tai gali apsunkinti jų kvėpavimą ir dažniausiai augalui prasideda neigiami reiškiniai.

Auginimas gali būti tikrai didelis malonumas. Esame tikri, kad kiekvienas gali jį pajusti. Svarbiausia yra geras šiltnamis ir tuo pačiu žinios, kurios šiuo metu dažniausiai plačios internete.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *