Archburė

Individualūs namų projektai – svajonių namo link

Kiekvienas nori susikurti kuo nuostabesnius namus, kurie būtų pati geriausia vieta pasaulyje, į kuriuos norėtųsi grįžti kaskart iškeliavus kiek toliau. Namai turi būti pati jaukiausia vieta žemėje. Tačiau tokius susikurti ne taip paprasta. Dažnai renkantis gyvenamąją vietą susiduriame su architektūros problemomis, esame nepatenkinti išdėstymų, o sienų griovimas atsieina gana brangiai. Tokiu atveju daug geresnis pasirinkimas yra individualūs namų projektai , kadangi susikurtas dizainas ir išdėstymas bus jūsų pasirinkimas atsižvelgiant į profesionalų pasiūlymus.

Ar tai rekomenduotinas pasirinkimas?

ArchbureIndividualų namų projektą verta rinktis jei norite gyventi originaliame name. Anksčiau visi gatvėje esantys namai buvo statomi pagal konkretų modelį, taigi galimybės išsiskirti buvo labai ribotos. Šiuolaikiniame pasaulyje taip vertinamas individualumas skatina pasinaudoti profesionalų gyvenamosios vietos projektavimo paslaugomis. Žinoma, pirmiausia profesionalai pasiūlys anksčiau suprojektuotus variantus, tačiau jei nerasite jus dominančio varianto galėsite susikurti savitą gyvenamosios vietos projektą. Labai dažnai individualų projektą lemia ne pačių savininkų noras būti originaliais, o skypas, kuris reikalauja konkretaus išdėstymo.

Projekto pradžia ir pabaiga

Profesionalai parengs visiškai išbaigtą gyvenamojo namo brėžinį. Individualūs namų projektai apima visą namo įgyvendinimo procesą.

  • Pradedama nuo architektūros dalių, kurios koreguojamos atsižvelgiant į plotą ir klientų poreikius.
  • Nupiešiami vandentiekių, nuotėkų tinklai. Pažymimos tiek lauko, tiek vidaus elektrotechnikos dalys.
  • Pateikiami sąmatiniai skaičiavimai, 3D brėžiniai ir panašaus tipo projektų apipavidalinimas.

Ženkite pirmą žingsnį svajonių link

Individualaus namo projektų kaina svyruoja atsižvelgiant ar jums reikės pilnos komplektacijos brėžinių, ar tik dalies. Dažniausiai profesionalai atliks savo darbą už kelis tūkstančius litų. Šiuo metu vis labiau populiarėjančios tokio tipo paslaugos paskatino vis daugiau įmonių užsiimti tokio tipo veikla. Tuo atžvilgiu didėjant konkurencijai galėsite išsirinkti labiausiai jums tinkantį variantą tiek kokybės atžvilgiu, tiek iš finansinės pusė.