balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas: už ar prieš?

Balkonų stiklinimas šiandien tikrai gana populiarus, tačiau kartais susimąstoma, ar įstiklinti balkoną galėtų būti pačia geriausia išeitimi.Taigi, kokie balkonų stiklinimo privalumai bei trūkumai?

balkonų stiklinimasDidžiausias balkonų stiklinimo privalumas yra tai, jog namuose visada bus pakankamai šilta, o tai itin aktualu tiems žmonėms, kurių langai yra šiaurinėje pusėje. Įstiklinus balkoną galėsite būti garantuoti, kad net ir šalčiausiomis žiemomis jūsų namuose bus pakankamai šilta ir jauku, taigi, čia tikrai norėsis praleisti kuo daugiau laiko, bei nereikės šiltai prisirengti. Taip pat nereikės rūpintis dėl stipraus vėjo, nes tai jums bus paprasčiausiai neaktualu.

Kartais skundžiamasi, kad smarkus lietus, barbenantis į langus, trukdo užmigti. Įstiklinti balkonai gali padėti užtikrinti, kad tokie garsai jums tikrai nekliudys, nes įstiklinti balkonai izoliuos garsą, sklindantį iš lauko.

Taip pat svarbu tai, kad balkone bus kur kas švariau, nes čia neužklys paukščiai, kurie gali balkone pridergti, taigi, tvarkyti balkoną teks kur kas rečiau.Taip pat čia galėsite auginti įvairias prieskonines daržoves, nes balkone bus kur kas šilčiau bet kuriuo metų laiku.

Taip pat balkonų stiklinimas leis be baimės čia išleisti savo augintinius. Niekam ne paslaptis, kad katinai kartais mėgsta pasikarstyti balkono turėklais, o tai tikrai gana pavojinga.

Vis dėlto, kartais manoma, kad įstiklinus balkoną jame laiką leisti bus ne taip malonu, kaip neįstiklintame. Vis dėlto, šiltais orais galima džiaugtis ne taip ir daug laiko per metus, taigi, šis argumentas nėra toks svarus. Be to, šiuolaikinis balkono stiklinimas gali užtikrinti, kad atvėrus įstiklinto balkono langus jausitės tarsi neįstiklintame balkone. Taigi, tai tikrai labai patogu.

Nors kartais nuogąstaujama, kad įstiklintas balkonas gali atimti dalį malonumo, tačiau balkonų stiklinimas turi tikrai nemažai privalumų: galėsite būti užtikrinti, kad namuose bus kur kas šilčiau, nereikės rūpintis dėl lietaus barbenimo į langus, o taip pat balkone visada bus švaru. Jums nebeteks rūpintis, kad į balkoną pateks šiukšlių ar kad čia pridergs paukščiai, taigi, balkoną valyti teks kur kas rečiau.