Gėlių pristatymas

Gana dažnais atvejais gėlių pristatymas į namus gali būti pačiu geriausiu sprendimu: ne visada turime galimybę pasveikinti asmeniškai mums brangius asmenis, ir kartais taip nutinka dėl laiko stokos ar per didelio mus skiriančio atstumo. Taigi, norint pradžiuginti artimą žmogų, galime jam užsakyti gėlių, kurios bus pristatytos tiesiai į namus.

Kokios gėlių pristatymo sąlygos?

Gėles galima užsakyti telefonu arba elektroniniu paštu. Galite pasirinkti jums priimtiniausią variantą, kaip užsakyti gėles, ir paaiškinti salono darbuotojams, kokių gėlių norėtumėte. Rinktis tikrai yra iš ko: galima užsakyti skintų bei vazoninių gėlių,o taip pat ir puokščių. Jei turite viziją, kaip turi atrodyti užsakoma puokštė, galite papasakoti, kaip ji turėtų atrodyti arba atsiųsti nuotraukos pavyzdį. Svarbu žinoti, kad jei norite, jog gėlės būtų pristatomos dar tą pačią dieną, jas reikėtų užsakyti dar iki pietų (12 valandos). Gėlės į namus pristatomos visas savaitės dienas, taigi, galite išsirinkti tinkamiausią dieną. Jei gėlės bus pristatomos solenizantui į namus, apmokėti užsakymą galėsite bankiniu pavedimu, o jei pirmiau jos bus pristatytos į namus (pavyzdžiui, kai dėl laiko stokos negalite nueiti į gėlių saloną), atsiskaityti galėsite ir grynaisiais pinigais.

Kiek kainuoja gėlių pristatymas?

Tai papildomai nieko nekainuoja, tačiau,svarbu žinoti, kad užsakymas neturėtų būti mažesnis ni už 70 litų. Jei užsakymas viršija 70 litų, pristatymas nieko nekainuos.

Prieš kiek laiko vertėtų užsakyti gėles?

Kaip jau minėta anksčiau, jei norite, kad gėlės būtų pristatomos dar tą pačią dieną, jas užsakyti reiktų dar iki pietų, tačiau norint būti užtikrintiems, kad užsakymas tikrai atkeliaus laiku, tą vertėtų padaryti dar iš anksto.pavyzdžiui, jei gėlės bus užsakomos kovo 8-osios proga, užsakymai paprastai priimami dar likus orai savaičių, taigi, norint išvengti skubėjimo, gėles galite užsakyti dar gerokai iš anksto.

Taigi, gėlių užsakymas vyksta tikrai labai paprastai, ir tai gali būti pačiu geriausiu sprendimu, norint nudžiuginti savo brangų asmenį. Taigi, nedelskite, ir užsakykite gėlių jau dabar – juk tam nebūtina laukti svarbios progos, tiesa?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *