Gražios akys be makiažo

Antakių laminavimasMerginos ir moterys visais laikais skirdavo daug laiko ir jėgų, kad atrodytų puikiai, o bėgant laikui ir tobulėjant technologijoms, tobulėja ir grožio priemonės. Šiais laikais vertinamas natūralumas, todėl tiek kosmetika, tiek jos priemonės darosi vis sveikesnės odai. Prieš keletą metų išpopuliarėjo dvi pusiau ilgalaikės, visiškai natūralios procedūros – antakių ir blakstienų laminavimas, apie kurias jums ir papasakosime.

Procedūra

Blakstienų laminavimo metu, blakstienos yra pakeliamos, pailginamos, joms suteikiama tankumo. Visa tai padaroma specialių serumų ir priemonių dėka. Procedūra trumpa ir saugi. Siekiančioms natūraliai ryškios išvaizdos antakių laminavimas irgi patiks, mat procedūros metu antakių plaukeliai atpalaiduojami kremu, kad juos būtų galima lengviau sušukuoti. Tuomet plaukeliai šukuojama jiems suteikiant norimą formą ir užtepamas fiksuojantis kremas. Tuomet vėl šukuojama ir vėl tepamas kremas – procedūra kartojama kelis kartus, kol išgaunama norima išvaizda.

Rizikos

Abi procedūros laikomos visiškai saugiomis ir net nesėkmės atveju, jei dėl kokių nors priežasčių kosmetologei nepavyktų pasiekti jūsų norimo rezultato, po mėnesio ar dviejų jūsų tiek blakstienos, tiek antakiai atsistatys – grįš į pradinę būseną. Galimi šalutiniai poveikiai – paraudimas ar išsausėjimas akių zonoje. Lyginant su permanentinėm procedūrom, tai labai maža rizika, galite nebijoti, kad du metus jums teks atrodyti nekaip.

Kaina

Procedūrų kaina priklauso nuo kelių kriterijų – naudojamų priemonių, kosmetologės patirties ir miesto kuriame darotės. Žinoma, jei darysitės profesionaliame salone, jums kainuos brangiau, nei darantis pas pradedančiąją jos namuose. Svarbu tinkamai atsirinkti, pasiskaityti komentarus, jei yra glaimybė, peržiūrti atliktų darbų nuotraukas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *