Įžymybių aukštakulniai bei provokuojantys rūbai: Ko žvaigždžių fanai galbūt nežino?

Garsiausi Holivudo aktoriai, dainininkai bei kitos įžymybės neretai viešumoje pasirodo su provokuojančia apranga bei avalyne. Nematyti aukštakulniai, provokuojančiai atrodantys rūbai iššaukia atitinkamą visuomenės reakciją. Galvojate, jog šie žmonės net ir jiems nepatinkančius rūbus bei avalynę demonstruoja tiesiog tam, kad sulauktų daugiau dėmesio? Iš dalies tai yra tiesa, tačiau viskas yra kiek giliau. Tapa.lt atstovai pastebi, kad mažai žmonių domisi „žvaigždžių“ dalia – viskas yra kiek kitaip nei jūs galvojote. Pirmiausia, reikėtų kiekvienam suvokti, kad šie žmonės neretai yra įpareigoti dėvėti rūbus ar avėti tam tikrais batais nurodytomis dienomis. Minėtos el. parduotuvės atstovai pasakoja kame slypi šaknys.

Tapa.ltVisų pirma, būtina pastebėti, kad net ir Lietuvoje galima pamatyti žinomų žmonių, kurie vilki įvairiausiais ir dar nematytais rūbais, o išskirtinė avalynė seka paskui juos. Mūsų šalyje ne kartą buvo pasirodžiusių įžymybių, kurios keletą dienų po kažkokio pasirodymo buvo aptarinėjamos dėl aprangos stiliaus. Šią iššaukiančią reakciją sukurti reikalauja su gamintojais bei dizaineriais sudarytos marketingo/reklamos sutartys. Taip, šie žmonės dažnai nematytus rūbus demonstruoja būtent pagal sudarytą kontraktą.

Garsios dainininkės net nevengia viešai pareikšti, kad gauna visokio tipo dovanas nuo gerbėjų, tačiau reikėtų atskleisti nedidelę paslaptį – daugelį dovanų jos gauna su sąlyga. Pavyzdžiui, vykstant kažkokiam populiariam renginiui, kiekviena moteris nori atrodyti puikiai, o jeigu dar visą garderobą bei avalynę jos gauna nemokamai, jos net gi pasiryžta neimti mokesčio už demonstracijas. Žymūs pasaulio ir Lietuvos žmonės prieš populiarius renginius neretai sudaro kontraktus, kurie juos įpareigoja atskleisti kokio dizainerio rūbai, aukštakulniai, papuošalai juos puošia. Tai daroma reklamos tikslais. Elementariausias pavyzdys yra Kanų kino festivalis, kuriame visame pasaulyje pripažinti aktoriai noriai demonstruoja savo garderobą bei batus, o taip pat nevengia ir žurnalistams papasakoti kokio dizainerio ar gamintojo produkcija čia yra. Įsivaizduojate kokią reklamą gauna tų rūbų bei avalynės gamintojai/dizaineriai? Juk neveltui pasaulyje yra sudaromos sutartys su žinomais žmonėmis, jog šie taptų tam tikrų bendrovių reklaminiais veidais. Tai paprasčiausiai padidina tų bendrovių pardavimus, o įžymybės gauna sutartus honorarus, plius dar gauna ir nemažus bonusus, jeigu pardavimai sėkmingai didėja po konkrečių pasirodymų viešumoje.

Kaip teigia Tapa.lt, reikia pabrėžti ir tai, kad žymūs žmonės neretai yra įsipareigoję net gi nevilkėti kažkokių dizainerių rūbais. Dažnai jiems yra nurodoma viešumoje avėti tik konkrečios bendrovės aukštakulniais ar kitais batais bei rūbais. Tai įeina į jų kontrakto sutartį. Didžiausias trūkumas, kurį įžvelgia įžymybės – skonio nebuvimas. Jeigu žinomam žmogui nepatinka siūloma produkcija, tai jis jos atsisakyti negali – neleidžia kontrakto sąlygos. Būtent todėl populiarūs renginiai ir skatina kalbas, nes ne visada šie garsūs žmonės turi iš ko rinktis. Be abejo – tai taikoma ne visoms įžymybėms, nes reikia sutikti, kad kiekvienas žmogus yra savaip populiarus, tuo labiau – turi skirtingą fanų skaičių visame pasaulyje. Lietuvoje galbūt retai yra sudarinėjami tokie kontraktai, tačiau teigti, kad tokių nėra – būtų netikslinga. Tai liečia viską, todėl įvairių prekių kartais galite įsigyti ir iš ne itin gerų rekomendacijų . Kaip pavyzdį, Tapa.lt nurodo Lietuvos gražuoles, kurios socialiniuose tinkluose nesidrovėdamos reklamuoja pigią kosmetiką, nors realiai ta pigi kaina reiškia blogą kokybę. Tokia yra tiesa apie įžymybių pasirenkamą stilių bei reklamuojamas stiliaus prekes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *