Ką būtina žinoti apie plaukų priežiūrą

Jei skirsite pakankamai dėmesio savo plaukams, jūsų gyvenimas gali visiškai pasikeisti, todėl, kad imsite puikiai jaustis dėl savo išvaizdos, pasitikėsite savimi, o tai tikrai pastebės aplinkiniai, nes padidės jūsų patrauklumas. Netruksite pastebėti, kad sulaukiate vis daugiau pagyrų iš skirtingų žmonių, tarp kurių bus ne tik jūsų geriausi draugai ar giminaičiai, tačiau ir kolegos ar netgi jūsų vadovas. Taigi, neleiskite, kad plauku prieziura nebūtų tinkamai įvertinta ir sužinokite puikiausių patarimų, kuriuos labai lengvai galite pritaikyti savo kasdienybėje.

Lengvai pritaikomi ir naudingi patarimai

Plauku prieziuraLabai dažnai džiovindamos plaukus moterys jiems labai pakenkia, nes juos džiovina neteisingai. Naudojant plaukų džiovintuvą, labai svarbu ilgai laikyti jo ties vienu džiovinamu plaukų plotu, o jo pučiamą šiltą orą reikia stengtis tolygiai paskirstyti visiems plaukams. Tokiu būdu sumažės plaukų išsausėjimo tikimybė. Be abejo, turbūt jau esate girdėjusios, kad vos tik šiek tiek nusausinus šlapius plaukus, nerekomenduojama jų džiovinti plaukų džiovintuvu. Kur kas geriau yra luktelėti kurį laiką, o tuomet džiovintuvą laikant pakankamu atstumu nuo savo plaukų, pradėti juos džiovinti, nustačius lengvo arba vidutinio stiprumo karštį.

Negalvokite, kad jūsų plaukų stilistas padarys stebuklus, jei jūsų plaukų priežiūra bus netinkama. Jei išlaikysite sveiką savo kūną – bus sveiki ir jūsų plaukai. Skirkite tam laiko ir sudarykite sveika mityba pagrįstą kasdienį valgiaraštį. Jame taip pat turėtų būti bent du litrai vandens. Subalansuota mityba, kurią sudaro pakankamai iš grūdinių kultūrų pagamintų maisto produktų, vaisių ir daržovių, baltymų ir naudingųjų riebalų, gali padėti išlaikyti labai stiprius ir sveikus plaukus.

Taip pat neturėtumėte dažnai naudoti plaukams tiesinti ir garbanoti skirtų žnyplių – nors jos iš tikrųjų yra labai puiki priemonė plaukams, tačiau jomis negalima piktnaudžiauti, nes galite pažeisti savo plaukus. Nenaudokite jų dažniau nei vieną kartą per savaitę, jei nenorite, kad jūsų plaukai išsausėtų.

Moterims ir merginoms, kurios reguliariai lankosi baseine, rekomenduojama nepamiršti vienos svarbios taisyklės – prieš paneriant į baseiną, kuriame yra chloro, savo plaukus sušlapinkite natūraliu vandeniu. Tokiu būdu jūsų plaukai įsisavins mažiau baseine esančio chloruoto vandens. Pastaroji taisyklė, kuria taip pat pasižymi rekomenduojama plaukų priežiūra, ypač svarbi, nes chloras turi labai neigiamą poveikį plaukams. Be to, plaukiojant baseine, patariama dėvėti plaukimo kepurę – ji sumažins žalą jūsų plaukams.

Kalbant apie miegą, reikėtų paminėti, kad patariama miegoti tik ant pagalvių su šilkiniais arba satino užvalkalais. Medvilniniai pagalvių užvalkalai plaukus gali pažeisti, nes miegant tarp plaukų ir pagalvės atsiras trintis ir padidės plaukų lūžinėjimo tikimybė. Jau minėti šilkiniai ir satininiai užvalkalai leis jūsų plaukams slysti pagalvės paviršiumi neužkliūnant ir nelūžinėjant. Tačiau, jei neturite galimybės įsigyti tokio tipo pagalvių užvalkalų, tiesiog suriškite savo plaukus aukštai ir apsaugosite juos nuo pažeidimo.

Be abejo, sausindamos plaukus rankšluosčiu, taip pat elkitės labai atsargiai, jų netrinkite. Tai patariama dėl vienos labai paprastos priežasties – intensyvus plaukų trynimas rankšluosčiu gali juos pažeisti. Elkitės švelniai ir pasistenkite pasirinkti tokį rankšluostį, kuris būtų minkštesnis ir švelnesnis.

Sveiki plaukai reikalauja ir sveiko gyvenimo būdo. Be jo plaukų priežiūra negalės būti tokia efektyvi. Puiki ir sveika mityba, sportas ir sveikas miegas – visa tai yra vieni geriausių jūsų gražių plaukų pagalbininkų. Suprantama, kad nereikėtų pamiršti ir kokybiškų bei profesionalių plaukų priežiūrai skirtų priemonių, kurias galima įsigyti specializuotose kosmetikos parduotuvėse. Visas šis teigiamų veiksnių kompleksas gerins jūsų plaukų būklę ir išvaizdą. Pateikėme labai paprastus, tačiau esminius patarimus, kuriuos taikydamos pajusite tikrąjį gyveno džiaugsmą, atsirandantį dėl nuostabios jūsų išvaizdos ir neblėstančios šypsenos jūsų veide.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *