Kaip apsirengti einant į darbo pokalbį

Rengtis elegantiškai, mano nuomone, rengtis nerėksmingai, ir nebūtinai garsių firmų drabužiais.

drabužiaiDrabužiai, kaip ir elgsena, turi tam tikrą etiketą, kurio tiesiog privalu laikytis, kad tam tikrose situacijose neatrodytumėte kvailai ar kažkaip keistai. Taigi, priklausomai nuo to ar einate į darbą, ar į vakarėlį, galiausiai, universitetą ar sportuoti – visada reikia žinoti, kaip tiksliai apsirengti. Aišku, kalbant apie sportą, vakarėlį ir biblioteką, jei kam nors ir nepatiks mūsų apranga, tai dažniausiai mums tai neturi jokios neigiamos įtakos. Tačiau kalbant apie viešas įstaigas – visada reikia pasidomėti, kaip konkrečiai mes galime apsirengti, kad ne tik nepasirodytume kvailai, tačiau tuo pačiu ir nesumažintume savo savi vertės. Drabužiai internetu suteikia galimybę formuoti savo išorę nuo apatinių iki lauko drabužių. Ir kainos atžvilgiu negalime skųstis, tad susikurti savitą stilių nėra sunku. Viskas dažniausiai remiasi į tai, kad žmonės ne visada žino, kur ir kaip reikia rengtis. Šiame straipsnyje norėtume aktualizuoti problemą, kad kai kurie asmenys nesuvokia, koks drabužių etiketas egzistuoja einant į darbo pokalbį. Netinkami rūbai jums gali užkirsti kelią antram pokalbiui, tad drabužiai internetu padės susikurti nuostabų stilių, kuris padėtų padaryti teigiamą pirmą įspūdį.

  • Rankinė turi būti kokybiška ir dalykinė. Pasirinkite tamsias spalvas, geriausia juodą, pilką arba tamsiai mėlyną. Ji negali būti apkabinėti atšvaitais ar kokiais nors žaisliukais, kurie sukurtų nerimtą įspūdį pažiūrėjus į jus.

  • Kostiumėlis taip pat turėtų būti tamsių spalvų. Drabužiai internetu pateiks labai platų pasirinkimą, tačiau mes jums rekomenduotume rengtis kuo minimaliau. Taktiškai atrodo ir tamsiai mėlyna bei violetinė spalvos. Per pirmą darbo pokalbi geriau nesirenkite balto kostiumėlio.

  • Batai turėtų būti žema kulniai ir neprovokuojantys. Kaip ir visi kiti akcentai, svarbiausia yra minimalizmas. Vadovas turi kreipti dėmesį į jūsų CV ir pasiekimus gyvenime, o ne blaškytis žiūrėdamas į jūsų aprangą.

  • Dėvėkite kuo mažiau aksesuarų. Jokių spalvų. Jie negali blaškyti direktoriaus dėmesio.

  • Pasistenkite dėvėti kuo mažiau makiažo. Juk keliaujate ne į vakarėlį.

Drabužiai internetu už prieinamą kainą padės kiekvienam susikurti savitą stilių, kuris sukurs rimto, atsakingo ir atsidavusio žmogaus įspūdį. Patikėkite, drabužiai formuoja jūsų asmenybę kur kas labiau nei kada galėjote pamanyti. Kad paskui netektų liūdėti pasirinkus prastus variantus – pagalvokite apie drabužius ar prieš įžengdamas į direktoriaus kabinetą.

1 komentaras

  1. Tvarkinga apranga yra pirmas dalykas kurį atėjus į darbo pokalbį pastebės vadovai. Todėl ji turėtų būti profesionali, pritaikyta darbui dėl kurio einama į pokalbį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *