Kaip teisingai pirkti vaikiškus batus?

BataiIeškote tobulos vaikiškų batų poros? Kai pasirinkimas toks didelis, gali būti sunku suprasti, nuo ko pradėti. Prieš pirkdami bet kokius vaikiškus batus, turite įsitikinti, kad jie yra tinkamo dydžio. Taip yra todėl, kad vaiko pėda greičiausiai bus siauresnė nei suaugusiojo. Taigi, jei ieškote naujos vaikiškų batų poros, pirmiausia išbandykite šiuos patarimus:

1. Išmatuokite juos pas avalynės specialistą . Tai gali atrodyti kaip sveikas protas, tačiau daugelis tėvų nesuvokia, kaip svarbu tinkamai išmatuoti vaikų batus. Juk nėra gerai nusipirkti sau 11 dydžio batų porą ir tik po pirmos dienos mokykloje sužinoti, kad jie suplyšo. Užuot nusivylę ir iš karto pirkę kitą porą, išmatuokite vaiko pėdas ir paklauskite specialisto, kur turėtų būti jo avalynės skliautas.

2. Ieškokite atraminių padų . Daugelis vaikiškų batų turi atraminius guminius arba vinilinius padus pado apačioje. Tačiau taip būna ne visada – o tai gali lemti pavojingus lūžius ar pūsles ateityje. Jei yra galimybė (ir jei įmanoma), rinkitės batus kietu padu.

3. Prieš pirkdami apsvarstykite dar vieną ar du dalykus . Ar jūsų vaikas turi plokščią skliautą arba pėdos skausmą?

Svarbiausia yra batų dydis Batų dydžiai ne visada tinka visiems. Taip yra todėl, kad žmonių pėdų dydžiai skiriasi ir ne visada įmanoma iš anksto tiksliai žinoti, kokio dydžio yra jūsų vaiko pėdos. Jei nesate tikri, ar tam tikras dydis jums tinka, apsvarstykite galimybę pasikonsultuoti su pėdų gydytoju ortopedu . Nors visada geriau būti saugiam, nei gailėtis, svarbu žinoti apie riziką renkantis tinkamą dydį savo vaikui. Batai vaikams už gerą kainą.

Pirmiausia ieškokite vaikiškų kirpimų ir stilių

Jei perkate naują vaikiškų batų porą, ieškokite vaikams pritaikyto kirpimo stilių – pageidautina, kad jie būtų vaikiško dydžio. Taip yra todėl, kad yra mažesnė tikimybė, jog batų dydžių pritaikymo lentelės išsikraipys. Yra du pagrindiniai vaikiškos avalynės kirpimo tipai – kūdikiams ir mažiems vaikams. Kūdikių avalynė paprastai yra siauresnė ir trumpesnė, su mažesniais pirštais ir smailiu pado galu, o mažylių avalynė yra platesnė, su ilgesniais pirštais ir užapvalintu pado galu. Ieškokite batų su kulkšnies dirželiais arba apsaugomis, kad jūsų vaiko pėda būtų saugi. Taip pat įsitikinkite, kad juos lengva apsiauti ir nusiauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *