Kaip vyksta automobilio stiklo keitimas?

Automobilio stiklo priežiūra reikalauja nuolatinių darbų, pvz., reguliaraus valytuvų gumų keitimo. Deja, net ir tinkamai prižiūrėtas stiklas nėra apsaugotas nuo nelaimių. Nors nedideli pažeidimai gali būti sėkmingai remontuojami ir sutvarkomi, tam tikrose situacijose reikalingas automobilio stiklo keitimas. Tai neišvengiama procedūra tuomet, jei pažeidimas yra itin didelis ir sunkiai taisomas, taip pat tais atvejais, kai nedidelė įdauža buvo ignoruojama ir laiku netvarkoma, todėl plėtėsi ir tapo nebesutvarkoma. Automobilių stiklų meistrai teigia, kad minėtoji paslauga rekomenduojama ir tuomet, kai transporto priemonės stiklas yra išvagotas nelygumų ir įtrūkimų.

Kada remontuoti, kada keisti?

Ekspertai pastebi, kad didžiausia problema – vairuotojų pomėgis delsti. Iš tiesų įdužusį stiklą galima greitai ir lengvai suremontuoti, jei laiku kreipiamasi į šios srities specialistus. Reikėtų prisiminti, kad stiklo remontas yra efektyvesnis pasirinkimas, vertinant sąnaudas. Be to, taip daugiau dėmesio skiriama aplinkosaugai, o kokybiškai atlikti darbai užtikrina pirminį stiklo tvirtumą ir ilgaamžę eksploataciją. Galiausiai, stiklo remontas trunka vos pusvalandį, o jo keitimas gali pareikalauti net kelių valandų. Tiesa, kaip ir minėjome, tam tikrose situacijose stiklo remontas negali būti taikomas – paprastai minėtoji paslauga siūloma tik tuomet, kai pažeistas plotas neviršija kelių centimetrų skersmens, pažeidimas nėra tiesioginėje vairuotojo regos zonoje ir nėra atitolęs nuo krašto.

Ką daryti, jei reikia keisti automobilio stiklą?

Jei jums reikalingas automobilio stiklo keitimas, visų pirma rinkitės šios srities profesionalus, kurie gali užtikrinti optimalius rezultatus ir garantuoti atliktų darbų kokybę. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta įmonė bendradarbiauja su patikimais gamintojais, t. y. stiklai automobiliams turėtų pasižymėti patikima eksploatacija ir nekelti sunkumų ateityje. Kitaip sakant, atliekant keitimo darbus, svarbu tiek patys stiklai, tiek meistrų profesionalumas, žinios ir patirtis.

Kaip vyksta stiklo keitimas ir kiek laiko jis trunka?

Keičiant priekinį automobilio stiklą būtina laikytis griežto eiliškumo: visų pirma nuimami visi apdailos elementai ir stiklo valytuvai, tuomet stiklas yra išpjaunamas iš transporto priemonės, išvalomi klijų likučiai ir pašalinami susidarę korozijos židiniai. Automobilio kėbulas ir naujas stiklas yra paruošiami įklijavimui – kėbulas padengiamas klijais, o stiklas atsargiai įklijuojamas į vietą. Tuomet atgal sudedami visi apdailos elementai ir išvalomi po stiklo keitimo atsiradę nešvarumai tiek transporto priemonės viduje, tiek išorėje. Paprastai stiklo keitimas užtrunka apie valandą ar kelias, tačiau tam tikrose situacijose gali pareikalauti ir daugiau laiko, priklausomai nuo transporto priemonės modelio, kėbulo stovio ir kitų techninių ypatybių.

1 komentaras

  1. Man pakeitė labai greitai. Tikrai tikėjausi, kad užtruks gerokai ilgiau. Tiesa. po keitimo pataria kurį laiką nevažinėti ar važiuoti tik visiškai lygiu keliu, kas mūsų eismo sąlygomis tikrai sudėtinga. Tad verčiau turėti dieną be skubių reikalų arba yra juk ir trumpalaikė automobilių nuomos paslauga, tad galima ir tokiu variantu pasinaudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *