Kraustausi į kitą šalį – ką reikėtų žinoti

Nors pasaulio vientisumui ir iškilusi grėsmė, tautų ir kultūrų maišymasis išlieka savaime suprantamu, įprastu reiškiniu. Daugybė žmonių gyvena svečiose, ne gimtosiose šalyse, čia yra įleidę šaknis ir kai kur pragyventus svetur skaičiuoja jau ne pirma karta. Visgi, vis dažniau nutinka ir taip, kad net po kelių dešimčių metų, praleistų užsienyje, tenka keisti gyvenamąją vietą ir kraustytis kitur. Tarptautiniai perkraustymai žmonėms kelia daug streso ir klausimų, juk tai nėra vien baldų pervežimas iš vieno rajono į kitą. Ilga ir sudėtinga procedūra daugelį gąsdina, tačiau viskas nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Nuo ko pradėti kraustymąsi?

Priežastys, dėl kurių tenka keisti gyvenamąją vietą iš vienos šalies į kitą gali būti pačios įvairiausios – tiek profesinės, finansinės, tiek ir asmeninės. Neretai tam įtakos turi darbo vieta ir pasikeitimai, ekonominiai pokyčiai. Žmonės ir po daugelio metų linkę grįžti į gimtąsias šalis iš emigracijos arba, priešingai, skatinami įvairių priežasčių pasirenka gyvenimą svetur. Jei planai nėra ilgalaikiai, o būstas – ne nuosavas, tuomet rūpesčių išties mažiau. Tačiau jei tenka kraustyti iš nuosavų namų – dažniausiai kartu keliauja ne tik asmeniniai daiktai, bet ir baldai, buitinė technika ir elektronika. Tokiu atveju perkraustymo paslaugos iš užsienio grįžtantiesiems tiesiog būtinos. Nuo jų paieškos ir derėtų pradėti. Patyrę specialistai profesionaliai pasirūpins saugiu bet kokio turto pergabenimu iš vienos šalies į kitą.

Ar gabenti galima viską?

Perkraustymo paslaugas iš užsienio teikiančios įmonės gali pasirūpinti pačiu įvairiausiu turtu – baldais, buitine įranga ir pan. Dažnai kyla klausimai, ar yra dydžio, svorio apribojimai, ar galima pervežti tokius didelius daiktus kaip spintos, lovos ar virtuvės komplektai. Iš tikrųjų, pergabenti galima viską, tačiau turi būti galimybė daiktus sutalpinti į transporto priemonę. Kitaip tariant, tokius masyvius baldus reikės išrinkti ar bent padalinti į kelias dalis, kad fiziškai būtų galimybė juos išnešti iš namų ir sukrauti į transporto priemonę.

Ar galioja kokie perkraustymo apribojimai?

Kaip ir gabenant bet kokius kitus krovinius, taip ir atliekant tarptautinius perkraustymus, galioja tos pačios taisyklės: negalima gabenti sprogių ir degių medžiagų. Taip pat svaigiųjų, narkotinių medžiagų ir bet kokių kitų daiktų, kurie gali kelti įtarimus ir pavojų tiek gabenantiesiems, tiek ir aplinkiniams.

https://3plmove.eu/perkraustymo-paslaugos-is-uzsienio/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *