Kaip pasiimti paskolą būstui?

Gyventi nuosavuose namuose, kurie iki mažiausių smulkmenų yra įrengti pagal Jūsų poreikius – labai didelis malonumas. Žinoma, tokių namų radimui ir įrengimui reikia laiko, tačiau galiausiai – viskas atsiperka. O naujos statybos butai Vilniuje auga kaip ant mielių, tad didelė tikimybė, kad kiekvienas ras sau tinkamą variantą.

Nors naujos statybos butų kainos šiuo metu tikrai yra įkandamos – daugelis žmonių juos perka su paskola. Žinoma, dažniausiai pasirenkami bankai. Kas, kaip ir kodėl – trumpai šiame žingsnių straipsnyje, kuriam aptarsime pačius svarbiausius aspektus, kurie yra susiję su nuosavo būsto įsigijimu.

1. Perkant būstą su paskolą pirmiausia turi būti atliekamos būto vertinimas. Žiūrėkite kad tos įmonės, kuri atlieka vertinimą, paslaugos būtų pripažįstamos bankų.

2. Žinoma, atlikus vertinimą reikia pateikti paraiškas bankui.

Naujos statybos butai Vilniuje3. Pačios pirmo paraiškos dažniausiai labai paprastos, trumpos, be jokios konkrečios informacijos, kuri gali padėti apsispręsti dėl pasirinkimo.

4. Dažniausiai po paraiškų pateikimo bankai susisiekia asmeniškai. Žinoma, pokalbio metu jau ateinama su vertinimu ir tuo pačiu reikia susižinoti – kokie dokumentai yra būtini.

5. Jeigu dirbate pagal darbo sutartį – dažniausiai dokumentacijos tvarkymas yra gana paprastas ir greitas. Tačiau tais atvejais, kai darbo sutarties nėra, pavyzdžiui, esate verslininkas – dažniausiai reikia labai daug dokumentų. Atidžiai klausykite kokių. Visi jie yra būtini ir dažniausiai pateikiami tam tikrais terminais.

6. Paruošus visus dokumentus bankas pateikia pasiūlymą. Visada geriausia išgirsti bent jau kelis variantus, kurie suteikia galimybę derėtis ir tuo pačiu rasti variantą, kuris Jums labiausiai tinkamas.

7. Jeigu radote Jums tinkamą pasiūlymą – laikas pasirašyti sutartis. Dažniausiai jos pasirašomos internetu, tačiau galimas ir susitikimas.

8. Kai šie aspektai yra sutvarkomi – reikia keliauti pas notarą, kur dažniausiai tvarkoma daug dokumentų. Visiems jiems sutvarkyti reikia laiko ir tuo pačiu sistemingumo, tačiau galiausiai būsite tikras, kad viskas – savo vietose.

9. Žinoma, taip pat reikia sutvarkyti ir visus komunalinius abonementus, kurie garantuoja, kad jau iki galo esate teisėtas savininkas.

Naujos statybos butai Vilniuje laukia Jūsų, tad raskite savo svajonių namus. O įsigyti juos šiais laikais – taip paprasta…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *