Padangos

Laikas keisti padangas jūsų automobiliui? Jums reikia nuspręsti kokias rinksitės. Galite pirkti naujas arba padėvėtas. Tai turi įtakos padangų kainai. Šiandieną daugelis pardavėjų siūlo Kinijoje pagamintus gaminius. Vieniems pirkėjams tinka tokie pasiūlymai, o kiti ieško kitokių. Padangos gaminamos ne vienoje šalyje, todėl galite rinktis. Esama ne vieno gamintojo. Kiekvienas gali savo automobiliui padangas parinkti tokias, kokios patinka.

padangosŠiandieną dažnai pardavėjai siūlo įsigyti senas padangas, pirkėjai jas perka, tačiau ar tai geras sprendimas? Nustatyta, jog padangos gali tarnauti 10 metų. Praėjus šiam laikotarpiui jas būtina keisti, kadangi transporto priemonė gali būti nepakankamai saugi. Jūs galite sukelti ne tik sau pavojų bei kartu važiuojantiems keleiviams, bet ir kitiems eismo dalyviams. Kiekviename automobilyje turi būti atsarginė padanga. Tokiam atvejui, jei kelyje reikia keisti. Atsargai skirta padanga, gali atrodyti graži ir nauja, tačiau, jei praėjo daugiau nei dešimt metų, patariama pakeisti ir ją. Nesvarbu, kad nenaudojote jos nei karto. Sudėvėti galima šias automobilio detales įvairiai. Tai gali priklausyti nuo to, kaip dažnai važinėjate, bei kokiais keliais. Nusidėvėjimas galimas per metus ar kelis. Čia jau priklauso nuo vairuotojo, žinoma, kiekvienas nori, kad keisti reikėtų rečiau, kadangi tai nepigiai kainuoja. Daugeliui kyla klausimas, kaip sužinoti kada padanga pagaminta? Tai gana paprasta, žiūrėkite šone. Čia rasite skaičius ir raides (DOT), kurios parodys pagaminimo metus. Galėsite matyti ne tik metus, kuriais gaminys pagamintas, bet ir savaitę. Atkreipkite dėmesį į paskutinius du skaičiukus, jie reiškia pagaminimo metus. Keturi skaičiai, kurie yra paskutiniai – tai savaitė.

Padangų laikymo sąlygos

Nuo laikymo sąlygų gali priklausyti padangų naudojimo laikotarpis. Rekomenduojama jas laikyti tik tinkamomis sąlygomis, kadangi priešingu atveju, dėl šios priežasties gali tekti įsigyti naujas anksčiau laiko. Jokiu būdu nelaikykite padangų saulėje, ji gali paveikti. Lauke laikyti blogas sprendimas, kadangi yra atmosferos poveikis. Nerekomenduojama padangų pirkti turguje, kadangi čia jos guli lauke. Verčiau važiuokite į parduotuvę ar kitą prekybos vietą, kurioje prekės laikomos patalpose. Rekomenduojama padangas nors kartą į sezoną parodyti specialistams, kad jie apžiūrėtų. Gali būti plika akimi nematomų defektų, kurie turės įtakos greitam nusidėvėjimui. Specialistai jums patars, ar jau laikas keisti padangas, ar dar galite važinėti su esamomis. Padangoms reikėtų skirti daug dėmesio, kadangi jos yra svarbios kiekvienam automobiliui. Vairuotojai turėtų to nepamiršti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *