Aj Projects profesionalus vertimų biuras?

Vis labiau augant tarptautinės rinkos mastui, didėja ir vertimų biurų siūlomų paslaugų paklausa. Tačiau vien tik didžiulės tarptautinėmis įmonės kreipiasi dėl minėtųjų paslaugų, vis dažniau vienokių ar kitokių vertimų prireikia smulkiesiems verslininkams ir fiziniams asmenims. Tad profesionalias paslaugas teikiančių vertimo įstaigų poreikis kasdien tik auga.

vertimų biurasPrireikus vertimo, bene kiekvienam iškyla klausimas ir nelengva užduotis, kaip ieškoti ir kur rasti išties patikimą vertimų biurą. Šiandieninėje vertimų rinkoje profesionalias ir kokybiškas paslaugas teikiančių įmonių pasiūla yra gana didelė, o ir išsirinkti sau tinkantį biurą galima įvairiai. Aj Projects vertimų biuras teikia kokybiškas ir profesionalias paslaugas. Lengviausia ir paprasčiausia yra peržvelgti vietinę pasiūlą (pvz., geltonuosius puslapius), kur rasite ne vieną įstaigą, esančią jums patogioje vietoje, tad rūpimais vertimo klausimais kreiptis į ją galėsite tiesiogiai. Taip pat paieškose pagelbės ir internetas. Jei turite šią prieigą, suvedę į paieškos lauką raktinius žodžius, tokius kaip „vertimas į bulgarų kalbą“, „vertimų biuras Vilniaus senamiestyje“, „gimimo liudijimo vertimas Kretingoje“ ir t. t., gausite sąrašą paieškos rezultatų, iš kurių galėsite išsirinkti jums priimtiniausią. Taip pat paprašykite kolegų, draugų ar šeimos narių rekomendacijų – tai bene geriausias patikimumo garantas.

Išsirinkite ne vieną vertimų biurą, o susidarykite potencialių šių paslaugų tiekėjų sąrašą, o tuomet su jais visais susisiekite, kad galėtumėte sužinoti daugiau jus dominančios informacijos bei gauti konkretų pasiūlymą jūsų vertimui.

Kiekvieno vertimų biuro atstovas, kad tiksliai įvertintų darbų kainą ir atlikimo terminą, paprašys konkrečios informacijos: konkrečios verčiamų kalbų kombinacijos, dokumento apimties (spaudos ženklais arba žodžiais), originalaus dokumento formato (Word, PDF, popierinis variantas ir kt.), kokiu formatu turi būti pateiktas vertimas, ar reikalingas vertimo tvirtinimas (vertimų biuro ar notaro) bei kada reikalingas vertimas. Kad pačiam užsakovui nereikėtų šios informacijos rinkti ir kad nepamirštų kokios detalės paminėti, geriausia išeitis – paruošti dokumentą, kad jį būtų galima išsiųsti el. paštu (pvz.: Word arba skenuota kopija) arba tiesiogiai pristatyti į vertimų biurą atsakingam asmeniui. Kad ir kaip pateiktumėte originalų dokumentą, būtinai itin detaliai išsakykite savo poreikius ir lūkesčius.

Toliau pateikiame keletą klausimų, susijusių su vertimo užsakymu bei padėsiančių užsakovams geriau suprasti vertimų biuro darbo specifiką, metodus ir galimybes. Atkreipkite dėmesį koks vertimas jums reikalingas: dokumentų vertimas, grožinės literatūros vertimas.

  • Kaip paskaičiuojama vertimo kaina ir koks yra standartinio puslapio įkainis (nepamirškite šioje vietoje paminėti kalbų kombinacijos)?
  • Ar kaina skaičiuojama pagal originalaus dokumento, ar vertimo apimtį?
  • Ar vertėjai turi reikiamą kvalifikaciją (galite paprašyti vertėjų kompetencijų aprašo)?
  • Ar vertimas bus pavestas versti gimtakalbiui kalbos specialistui?
  • Jei bus pratęstas vertimo atlikimo terminas (nespės sutartu laiku), ar bus taikoma kompensacija. Jei taip, tai kokia ji.
  • Ar į pasiūlytą kainą yra įtrauktos redaktoriaus paslaugos? Jei ne, pasiteiraukite ar biuras garantuoja kokybišką vertimą, ar jums derėtų užsakyti papildomas redagavimo ir išversto teksto koregavimo paslaugas ir kiek jos kainuotų.
  • Kada atliekamas apmokėjimas? Prieš vertimą, ar po jo.
  • Ar yra galimybė atlikti bandomąjį vertimą, įrodantį paslaugų kokybę?
  • Jei paslaugų jums prireikia kartas nuo karto, pasiteiraukite ar galima pasirašyti paslaugų teikimo sutartį.

Žinoma, kiekvienas profesionalias paslaugas teikiantis vertimų biuras patvirtins, kad kaina yra bene svarbiausias pasirinkimo kriterijus ir tik po to domimasi lokacijos patogumu ar darbo atlikimo terminu. Tačiau pasitaiko ir išimčių, nes dar nėra atrasto vieno teisingo kelio, kaip išsirinkti patikimiausią ir kokybiškiausias paslaugas teikiantį vertimų biurą – kiekvienas užsakovas jo ieško savaip. Svarbu, kad vertimas būtų atliktas kokybiškai ir laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *