Papildai

Papildai naudingi žmogaus organizmui. Kiekvienas nori turėti gražias kūno formas. Sportas, žinoma, naudingas kiekvienam. Didelį maisto papildų sportui asortimentą galite rasti užsukę į UAB „Produktai sportui 1“. Galite atvykti į prekybos centrą „Mandarinas“, esantį Ateities gatvėje Vilniuje, o neturintiems laiko puikiai tiks prekių įsigijimas internetu. Užsukę į internetinę parduotuvę maisto papildų galite įsigyti greitai ir patogiai, jei užsakote prekių už didesnę sumą pristatymas gali jums nieko nekainuoti. Užsukite į internetinę svetainę ir pasirinkite maisto papildą (ar papildus). Čia rasite išsamius aprašymus, nuotraukas ir kainas. Patogiai galėsite atsiskaityti internetinės bankininkystės pagalba. Užsakyta prekė bus jums greitai pristatyta į nurodytą vietą. Prekės jus pasieks per 1 -4 darbo dienas. Jas gali pristatyti kurjeris arba siuntinį galite gauti paštu, jums reikės atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Tokiu atveju, jei įsigyti maisto papildai sportui jums netinka, galėsite juos grąžinti pardavėjui. Nereikėtų ilgai delsti, kadangi gražinimo garantija suteikiama tik dviems savaitėms.

papildaiInternetinėje parduotuvėje galite rasti informaciją:

 • Apie naujas prekes. Maisto papildai dažnai atnaujinami.
 • Apie specialius pasiūlymus.
 • Galite sužinoti kurie maisto papildai sportui labiausiai perkami. Šiame skyrelyje rasite populiariausias prekes.
 • Kaip surasti parduotuvę. Internetinėje svetainėje yra pateiktas žemėlapis, kad būtų lengviau surasti.
 • Kontaktus, čia nurodytais kontaktais (kontaktiniu telefonu, elektroniniu paštu) galėsite susisiekti su pardavėju, kuris atsakys jums į visus iškilusius klausimu.

Ne visada būna lengva pasirinkti tinkamiausius maisto papildus sportui. Tokiu atveju pasikonsultuoti su pardavėjais – konsultantais. Ne kiekvienas maisto papildas gali jums tikti. Tai priklauso nuo jūsų organizmo, sporto šakos, kuria užsiimate. Svarbu yra žinoto, kokie sporto tikslai. Sportuojama gali būti dėl šių priežasčių:

 • Vieni sportu užsiima, kad sulieknėtų. Tai, žinoma, puikus būdas, jums prireiks specialių maisto papildų sportui.
 • Daugeliui sportas – tai energijos šaltinis. Šiam tikslui pasirinkite specialiai tam skirtus maisto papildus.
 • Jėgos didinimui. Kiekvienas žmogus nori būti ne tik sveikas, bet ir stiprus.
 • Raumenų masės didinimas. Dažniausiai jaunuoliai mėgsta sportiškas, raumeningas kūno formas. Daugelis vartoja maisto papildus, kurie padeda tai pasiekti.
 • Sveikatingumui. Sveikas nori būti kiekvienas žmogus. Nesportuojant vargu ar pavyks būti sveikam.
 • Atsistatymui. Tai gali būti sportas po ilgos pertraukos ar ligos, žinoma, geresnis efektas bus, jei ne tik intensyviai sportuosite, bet ir vartosite tam skirtus papildus.

1 komentaras

 1. Aš maisto papildus renkuosi labai atidžiai. Šiuo metu esu radusi el. parduotuvę. Ją pasitikiu ir siunčiuosi produktus tik iš ten. Manau, kad 21 amžiuje taip daryti žymiai patogiau, nei klaidžioti po vaistines ar parduotuves ir gaišti laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *