Pilvo plastika – pagalba po gimdymo

Po gimdymo daugelis moterų skundžiasi negrįžtančios į savo formas, nors valgo tikrai saikingai ir sportuoja. Deja, taip gana dažnai nutinka ne dėl per didelio svorio, tačiau dėl išsitampiusių arba net plyšusių pilvo raumenų. Jiems sutvarkyti yra būtina pilvo plastika, kadangi net ir labai aktyviai sportuojant, deja, rezultato nebus.

Džiugu, kad tai vis daugiau moterų pasirenkama procedūra, kuri gali susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir savo kūnu.

Reikia ir fizinio aktyvumo

Žinoma, greta pilvo plastikos galimybių reikia nepamiršti ir fizinio aktyvumo, kuris turi labai daug naudos. Problema, kad kai kurie tikisi medicinos intervencijos, tačiau patys nenori nei kiek dėti pastangų, kad rezultatas būtų. Tai yra blogai. Nereikia aktyviai sportuoti – užtenka bent kiek judėti. Tai yra nauda ne tik pilvui, tačiau ir visam Jūsų kūnui.

Gyvenimas po operacijos

Kai kurie galvoja, kad gyvenimas po operacijos bus sudėtingas, kadangi reikia labai saugoti savo pilvą. Tikrai ne. Tačiau nepamirškite, kad reikia prižiūrėti ką valgote ir kiek judate. TIk tokiu atveju pilvas išliks lygus. Tokio, kokios daugelis nori, tačiau nededa užtektinai pastangų, kad rezultatas būtų.

Iškart – gražus pilvas

Ar mitas, kad po operacijos pilvas iškart tampa gražus? Galime sakyti, kad ne. Žinoma, yra tam tikras laikotarpis po operacijos, kuris yra skirtas gijimui. Tačiau kai viskas sugyja – išties, rezultatas dažniausiai stebina. Jis ne tik gražus, tačiau ir pranokstantis poreikius, kadangi nukaręs pilvas – lieka tik kaip atsiminimas.

Kiek tai kainuoja?

Pilvo plastikos kaina yra įvairi ir dažniausiai jos ribos yra nurodomas kiekvienos klinikos internetiniame puslapyje. Siūlome susipažinti ir nuspręsti – ar jums tai tinka. Esame tikri, kad tai gali pakeisti ne tik pilvą, tačiau ir Jūsų gyvenimą, kadangi žmogus kur kas labiau pasitikės savimi.

Kad ir kokio lygio operacija Jums reikalinga, esame tikri, kad greitai sulauksite pagalbos, kuri leis vėl pasitikėti savo kūnu ir atrodyti taip, kaip norisi. Juk to siekia daugelis ir džiugu, kad šiuo metu su gero chirurgo rankomis – įmanoma pasiekti.

Pilvo atstatymo kontūruojanti operacija Ficlinica.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *