9 patarimai, kaip patirti nuotykį baidarėmis, kurio niekada nepamiršite

Aktyvus poilsisNesvarbu, ar gyvenate netoli ežero, ar tiesiog turite galimybę prie jo prieiti, tyrinėti ežerą – puikus laiko praleidimo būdas. Jei pradedate plaukti baidarėmis arba tiesiog norite gauti patarimų, kaip nuostabiai tyrinėti ežerą, skaitykite toliau! Turint šiek tiek žinių ir iš anksto suplanavus, bet kuris ežeras gali tapti jūsų nauja mėgstamiausia vieta atsipalaiduoti ir pailsėti po darbo dienos. Pateikiame 9 geriausius patarimus, kaip patirti baidarių žygį, kurio niekada nepamiršite. Baidarės su vaikais gali tapti puiikia pramoga.

Viską planuokite iš anksto

Prieš išvykstant prie ežero, reikėtų suplanuoti maršrutą. Pasižymėkite orientyrus, ežero pakrančių kelius ir visus prieigos taškus, į kuriuos reikės nuvykti. Tai padės jums lengviau orientuotis, taip pat užtikrins, kad nepraleisite jokių prieigų.

Pažinkite aplinką

Plaukdami baidarėmis negalite būti tik savo pasaulyje. Esate gamtoje, todėl skirkite akimirką, kad pažintumėte aplinką. Ieškokite paukščių, klausykitės garsų ir atkreipkite dėmesį į kitus laukinius gyvūnus, kurie gali būti toje vietovėje. Juk nenorite nieko išgąsdinti! Taip ne tik darysite teigiamą poveikį aplinkai, bet ir užtikrinsite šiems gyvūnams saugią ir patogią aplinką.

Apsirenkite pagal oro sąlygas

Oras bet kurią dieną gali bet kurią akimirką pasikeisti, todėl svarbu atkreipti dėmesį į esamas sąlygas. Jei esate prie ežero, apie kurį žinoma, kad jis vėjuotas, pasirūpinkite tinkama apranga! Saulėtomis dienomis gali prireikti naudoti apsauginį kremą nuo saulės, kad apsaugotumėte savo odą. Jei esate prie ežero, apie kurį žinoma, kad jame daug lyja, apsvarstykite galimybę dėvėti neperšlampamus drabužius. Taip pat pravartu pasiimti neperšlampamą maišelį, į kurį galėtumėte susidėti vertingus daiktus, pavyzdžiui, piniginę, telefoną ir pasą, jei pradėtų lyti.

Turėkite baidarių žaidimo planą

Prieš sėdant į baidarę, pravartu susirašyti plaukimo baidarėmis žaidimo planą. Apsvarstykite viską – nuo maršruto, kuriuo plauksite, iki vietos, kur norėsite sustoti piknikui, ar kaip norite praleisti laiką baidarėje. Iš anksto suplanuotas žaidimo planas padės jums išlikti susikaupusiems ir organizuotiems.

Pasiimkite daug užkandžių ir vandens

Užkandžiai yra būtini ilgoms dienoms saulėje. Pasistenkite pasiimti daug vandens ir kitų negendančių maisto produktų, kurie neužima daug vietos. Jei nenorite su savimi nešiotis vandens, apsvarstykite galimybę investuoti į nedidelį nešiojamąjį vandens buteliuką. Tai padės jums išlikti hidratuotiems, kai plaukiosite baidarėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *