Plaukimas Neries upe: ką reikia žinoti?

Grazioji Vilniaus NerisNeries upė yra labai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori plaukti baidarėmis. Šiuo metu baidarės Vilniuje nuomojamos daugelio nuomotojų, kurie tuo užsiima, todėl rinktis turėsite iš ko. Ką reikia žinoti, jeigu jus domina nuomojamos baidarės Nerimi?

Kiekvienas nusprendęs plaukti baidarėmis turi žinoti, kad reikia pasirinkti tinkamus baidarių nuomotojus, maršrutą ir datą. Pradėkime nuo pradžių. Lengviausia baidarių nuomotojų ieškoti internetu. Čia pat galima surasti ir atsiliepimus apie šios paslaugos teikėjus. Jeigu jums norisi plaukti baidarėmis, kurios yra saugios ir sutartu laiku jums bus suteiktos pasirinktos paslaugos, tai jums reikia skirti laiko paieškoms. Rekomenduojama rinktis ilgą laiką organizuojančius baidarių nuomotojus arba rinktis pagal plaukusių žmonių atsiliepimus, kuriuos galima surasti internetu.

Nerimi nori plaukti vis daugiau žmonių. Tai yra puikus maršrutas, kuris tinkamas ne tik turintiems plaukimo patirties, bet ir neturintiems ar plaukiantiems su mažais vaikais. Taigi, šis maršrutas tikrai tiks visiems, išskyrus tuos, kurie nori itin stiprių ekstremalių potyrių. Nesudėtingas irklavimas, graži gamta ir puiki nuotaika tikrai garantuota. Renkantis plaukimą Neries upe reikia žinoti, kad čia yra pasirenkami tam tikri siūlomi maršrutai. Pavyzdžiui, kaip patį paprasčiausią galima paminėti trijų ar keturių valandų plaukimą Neries upe. Maršrutas prasideda nuo Ožkinių ir tęsiasi iki Baltojo tilto. Jeigu nesate patyręs irkluotojas ar plaukiat norėdami pasimėgauti ramiu plaukimu su antrąją puse ar šeima, tai šis pasirinkimas tikrai tinkamas. Šiuo metu baidarės Vilniuje siūlomos ir kitais maršrutais. Pavyzdžiui, baidarės Nerimi nuomojamos ir ilgesniems plaukimams pradedant Baltuoju tiltu ir baigiant Vievyje. Pagalvokite, kur norite plaukti, nes galima rinktis ne tik vienos dienos plaukimą, bet ir ilgesnį. Kaip pavyzdį galima paminėti, kad galima rinktis plaukimą nuo Buivydžių iki Baltojo tilto. Šis maršrutas yra maždaug 65 km ilgio. Plauksite juo apie 8-10 val. Jeigu pasirinksite plaukti šiuo maršrutu, tai turėsite pagalvoti apie nakvynės vietą. Šiuo metu galima apie tai sužinoti pas baidarių nuomotojus. Žinoma, galima rinktis ir kitus maršrutus. Geriausia būtų surasti tinkamus baidarių nuomotojus ir peržiūrėti, ką jie siūlo.

Renkantis, kur plaukti baidarėmis, reikės sužinoti ir apie kainas bei kitus jums svarbius pasirinkimus, kuriuos rasite. Galima surasti kelis baidarių nuomotojus, kurie jums tinka ir palyginti jų teikiamus pasiūlymus. Tuomet bus daug lengviau nuspręsti, kur norite plaukti. Nepamirškite rezervuoti plaukimo laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *