Kaip pasirinkti tinkamiausią rankų kremą savo odai?

Rankomis pasirūpinti būtina, nes jos nuolat būna atidengtos, todėl jas nuolat veikia šaltis, vėjas, saulės spinduliai. Oda sausėti gali ir nuo dažno jos plovimo, dezinfekcinių priemonių naudojimo, todėl tam, kad pavyktų džiaugtis švelniomis rankomis ir nekankintų perštėjimas, reikalingi rankų kremai. Prieš pasirenkant tinkamą priemonę, svarbu susipažinti su odos būkle. Jeigu reikalingas kremas po to, kai naudojamos depiliacijos priemonės, tai reikėtų rinktis raminančius produktus ir dažniausiai depiliuojamoms rankų vietoms tinka visam kūnui naudojami produktai. Plaštakoms naudojami būtent rankų kremai, kurie dažnai nebūna brangūs, tačiau išsirinkus gerą produktą yra labai veiksmingi. Taigi, kaip pasirinkti tinkamai?

Rankų kremaiRankų kremai gali būti pasirenkami pagal tokį faktorių kaip sudėtis. Atsižvelgus į odos tipą, jos dabartinę būklę, galima greitai suprasti kokių ingredientų jai reikia, ir kokio tipo kremas turėtų būti. Tarkime, jei rankos labai sausos, peršti, atsiranda pleiskanojimas, tuomet reikia riebesnio kremo, kuris užtikrintų tinkamą odos maitinimą. Tokiame kreme gali būti sviestmedžio aliejus, šaltalankių, vitamino E ir panašių ingredientų, kurie padės ne tik pamaitinti, bet ir apsaugoti odą. Puikiai drėkinant odą galima džiaugtis ir lėtesniu jos senėjimo procesu, todėl pavyks džiaugtis jaunatviška išvaizda kur kas ilgiau.

Tiems, kurių rankų oda yra normali, nesausėja, tačiau norisi naudoti priemonę prevencijai, kuri užtikrintų, jog atšalus orams nereikėtų susidurti su naujomis problemomis, gali būti tinkami nebūtinai rankų kremai. Padėti gali ir kiek lengvesni losjonai, kurie greičiau susigeria, netrukdo, yra lengviau naudojami. Tai puiki priemonė tiems, kurie nemėgsta pasitepus kremu imtis ką nors daryti ar jiems tiesiog nėra malonu būti su kremu. Taigi, losjonas irgi gali būti naudingas. Iš lengvesnių priemonių verta pabandyti ir gelius, tačiau būtina apžiūrėti sudėti, jog ji būtų tinkama jūsų rankoms.

Rinktis kremus taip pat galima pagal įvertinimus. Šiais laikais jų nesunku rasti internete, kur produktus naudojantys žmonės pasidalina savo patirtimi. Galima išbandyti populiarius ar tiesiog draugės parekomenduotus kremus. Taip galima atrasti ir savo mėgstamiausią priemonę. Savo įžvalgomis irgi galima visuomet pasidalinti svetainėse, kuriose pirkote produktą, kad kitiems taip pat būtų lengviau apsispręsti. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *