Renkamės šviesas automobiliui

Šviesos automobiliui yra būtinos, todėl ieškodami ką rinktis, pirkėjai randa labai didelį pasirinkimą. Auto Šviesos gali būti skirtingos, tačiau renkantis tampa svarbu, koks spalvos spektras geriausias. Didelį pasirinkimą įvairių kokybiškų lempų įsigykite čia. Kurias iš jų rinktis?

Lempos automobiliamsDaugelis pirkėjų pradėję tinkamų lempučių savo automobiliui paieškas randa labai didelį pasirinkimą. Deja, bet tai kartais nėra taip gerai, kaip iš pradžių įsivaizduojama, nes išsirinkti iš daugybės skirtingų prekių tampa sudėtinga. Tuomet pirkėjai užduoda klausimą – kokios xenon lemputės spalvos spektras yra tinkamiausias? Išgirdus atsakymą gali tekti nusivilti, nes negalima vienareikšmiškai pasakyti, kuri spalva geriausia. Tai labai individualu, nes kiekvienas vairuotojas kitaip vertina šviesą. Pavyzdžiui, vieni vairuotojai teigia, kad jiems geriausia, kai lemputės yra labai galingos, nes tuomet stipriai apšviečia kelią. Kiti vairuotojai sakys, kad jiems svarbiau, kad lemputės skleistų mėlyną šviesą, nes tuomet jie geriau mato kelią. Kai kurie renkasi vidurkį tarp šviesos galingumo ir melsvos spalvos išraiškos. Kaip matome, nėra vieno teisingo pasirinkimo. Jums reikia patiems pagalvoti ir pasirinkti, kas jums tinka labiausiai.

Norint teisingai pasirinkti, reikia priminti, kad žmogaus akis sudaryta taip, kad gerai atpažįsta baltą spalvą. Taigi, norint gerai matyti šviesą, reikia, kad jos lemputėje būtų daugiau baltos spalvos. Norint stiprios šviesos, reikia rinktis tokias lemputes, kurios turi kuo daugiau liumenų, kurie žymimi Lm. Taip pat reikia žinoti, kad, jei yra aukšta spalvos spektro temperatūra, tai ji skleis ne baltą, o melsvą spalvą, o tai reiškia, kad žmogaus akis ją prasčiau matys. Automobiliuose gamykliškai būna xenon lemputės turinčios 4300 K – 4700 K, kas reiškia, kad yra 3200 Lm – 3100 Lm. Norint matyti apšvietimą galingesnį, reikia rinktis didesnius skaičius šalia žymėjimų. Auto Šviesos Lietuvoje dažniausiai pasirenkamos 6000 K, kurias įsigykite čia. Tai dažniausiai perkamos lemputės, tačiau, jei jums norisi silpnesnių, tai rinkitės tokias, kokios jums labiausiai tinka, juk kiekvienas individualiai supranta ryškumą ar šviesumą.

Kai jau šiek tiek suprantate apie šviesos spalvas ir galingumą, galite lengviau rinktis. Kiekviena parduotuvė, parduodanti automobiliui skirtas lemputes, turi labai didelį pasirinkimą. Kartais galima rasti skirtingus patarimus, kokias rinktis. Reikia paminėti, kad kiekvienas pardavėjas gali patarti skirtingai. Jums reikėtų patiems gerai pagalvoti, kokios šviesos norite ir tuomet apsispręsti, kuris pasirinkimas jums bus tinkamiausias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *