Stumdomos durys

Paskutiniu metu vis labiau populiarėja stumdomos durys. Ir visai ne be reikalo – jų galimybės tikrai nėra ribotos, ir galite išbandyti įvairius stumdomų durų variantus, norėdami atnaujinti savo namus. Taigi, kam jos gali būti naudojamos?

Stumdomos durysVisų pirma, stumdomas duris galima įsirengti vietoj įprastų durų. Nors tai dar nėra labai populiaru, tačiau tai iš tiesų patogu. Tokių durų paprastai nereikia sutepti, norint, kad jos veiktų tyliai. Taip pat taip galima apsidrausti, kad į tam tikrą patalpą neįeis turimi naminiai gyvūnai. Tai itin aktualu tiems, kurie turi mažų vaikų ir baiminasi, kad į jų kambarį įeis šuo ar katinas.

Taip pat stumdomos durys nepakeičiamos norint įsirengti sieninę spintą. Kai kurie žmonės, norintys atsinaujinti savo namus, sieninę spintą įsirenginėja patys, ir viskas, ką reikia užsisakyti, tėra stumdomos durys. Vis dėlto, jei spintą įsirenginėjate patys, svarbu žinoti, kaip teisingai išmatuoti spintos matmenis. Galbūt didelių sunkumų nekils, kai norėsite išmatuoti norimos spintos plotį, tačiau taip pat svarbu išmatuoti reikiamą spintos aukštį. Svarbu išmatuoti lubas keliose vietose ir apskaičiuoti vidurkį – tai ir bus reikiamas stumdomų durų aukštis.

Stumdomas duris dažnai užsisako ir tie, kurie nori namuose įsirengti drabužinę – tai itin paprasta, taigi, neverta apgalvoti ir kitų variantų.

Dar vienas svarbus dalykas, norint įsirengti sieninę spintą ar drabužinę – tai slenkančios sistemos. Jos gali būti plieninės arba aliuminės. Plieninės slenkančios sistemos paprastai yra pigesnės, tačiau jos veikia ne taip tyliai ir nėra tokios patvarios kaip aliuminės. Sunku pasakyti, ar tarp jų yra labai didelis skirtumas, nes nemažai žmonių, kurie pasirinko plienines sistemas, teigia, kad jomis yra visiškai patenkinti, ir tarnavimo trukmė siekia dešimt ar net penkiolika metų. Taigi, labai didelio skirtumo tarp plieninių ir aliuminių slenkančių sistemų nėra.

Jei dvejojate, kokias slenkančias sistemas rinktis, visada galite pasikonsultuoti su specialistai, kurie tikrai patars, kokias geriau rinktis. Taip pat, jei kyla klausimų dėl sieninės spintos ar drabužinės įrengimo, visada galite klausti profesionalo patarimo – tai padės viską atlikti dar greičiau ir kokybiškiau. Jei užsisakysite vien tik stumdomas duris, jas galėsite sumontuoti ir patys, nes paprastai pridedama instrukcija, tačiau, jei dvejojate savo galimybėmis, visada galite prašyti pagalbos – nors tai ir kainuos papildomai, tačiau būsite užtikrinti dėl atliktų darbų kokybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *